Gjest TheDutchess Skrevet 24. mai 2009 #1 Skrevet 24. mai 2009 (endret) ........ Endret 3. juni 2009 av TheDutchess
Gjest Wacmoc Skrevet 24. mai 2009 #2 Skrevet 24. mai 2009 Du kan i allefall skrive handleliste FØR du handler da Så har du det klart hva du skal ha, og ingenting annet.
MissStiles Skrevet 24. mai 2009 #3 Skrevet 24. mai 2009 Jeg skjønner hva du mener. Av og til vet jeg aldri ikke hva jeg vil, mens andre ganger er jeg fullt klar over det. Prøv å ha klare mål kanskje.. Både små og store. Skrive lister over ting man har lyst til eller ønsker hjelper også.
Lille Lea Skrevet 25. mai 2009 #4 Skrevet 25. mai 2009 Sitter å flirer for meg selv.. Har det helt likt som deg om dagen. "skal jeg ta den eller den?" skal jeg gjør det, eller det?" Samboeren min kommenterte det for ikke så lenge siden i butikken, da jeg sto lenge å lurte på om jeg skulle ha gandis uten paprika eller med? Han brøt ut med: "ER det ikke bare å ta en da!!!? ta begge deler da vettu!!" Og etter han har kommentert det har keg latt merke til hvor ofte jeg står å lurer på sånne idiotiske ting som du sa, man skulle tro gjaldt liv eller død!! Trenger selv hjelp her;) Vinglepetter 2
Gjest TheDutchess Skrevet 27. mai 2009 #5 Skrevet 27. mai 2009 akkurat som meg du da! Hater virkelig å gå på butikken.. Umulig å bestemme seg. Har jo "prøvd" noe nytt.. innimellom. Å gå etter det som kom opp i hodet mitt først når jeg tenkte BRUS som regel tenker jeg.. "Nå skal jeg gå å kjøpe meg en cola" men så ender jeg jo med å se alle de andre brusene og da blir jeg usikker.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå