Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har erfaringer med Brexidol-tabletter?

Fikk to slike kurer ved betennelse i beinet, men fungerte over hodet ikke - fikk bare alle bivirkningene.

Kjenner også andre som denne kuren ikke hjalp for.

Hva er poenget da? Andre med forskjellige erfaringer?

Liker dårlig å bli satt på tabletter når det ikke fungerer.

Skrevet

Brexidol-tabeletter fikk jeg for et års tid siden mot smerter i ene kneet. Muligens slitasjegikt. Etter kort tid hjalp pillene og jeg sluttet med dem. Etter noen månder kom smertene tilbake og det samme gjentok seg, spiste tabletter noen dager og smertene ble borte.

Siden jeg var så fornøyd med pillene, anbefalte jeg de til min x-mann som hadde store smerter i ryggen. Han fikk også utskrevet pillene, de lindret smertene hans, men de ble ikke helt borte.

Tror det må være ganske alminnelige tabeletter, for jeg har hørt om flere som bruker dem.12

Skrevet

ikke brukt dem selv, men mamma mente de var rene mirakelkuren.

Gjest Anonymous
Skrevet

Har prøvd Brexidol mot ryggsmerter, og det fungerer helt fint som smertestillende. Synes jeg, da.

Skrevet

Tablettene er betennelses dempende, men de er sterke for magen. Så ta dem ALLTID med mat. Jeg tålte dem ikke, fikk mange tilleggs problemer av dem. Men det er heldigvis forskjell på oss. Men lytt alltid til kroppen din. Det finnes andre medesiner i samme gruppe, så det kan jo finnes noe som hjelper bedre. Snakk med legen din.12

Skrevet

Aldri om jeg skal ha Brexidol igjen (ikke Cataflam eller Celebra heller). Jeg hovna opp i halsen av dem!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...