Gjest Gjest Skrevet 7. mai 2009 #1 Skrevet 7. mai 2009 I dag har jeg lett høyt og lavt (også vært innom div nettbutikker) for å finne sorte blondegardiner. Har ikke lyktes. Har dere forslag?
Gjest Marlo Skrevet 7. mai 2009 #2 Skrevet 7. mai 2009 Ingen forslag, bare abbonerer på tråden i håp om å få noen tips selv =)
Nausicaä Skrevet 7. mai 2009 #3 Skrevet 7. mai 2009 Hva med å kjøpe hvite bommullsgardiner for så å farge de svarte? Det er jo mulig å kjøpe sånn pulver og fargesalt i mange butikker - er visstnok ikke så vanskelig.
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 7. mai 2009 #4 Skrevet 7. mai 2009 Hva med å kjøpe hvite bommullsgardiner for så å farge de svarte? Det er jo mulig å kjøpe sånn pulver og fargesalt i mange butikker - er visstnok ikke så vanskelig. Nylon/akryl gardiner kan ikke farges med fargesalter, jf bruksanvisningen!
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 7. mai 2009 #5 Skrevet 7. mai 2009 Nylon/akryl gardiner kan ikke farges med fargesalter, jf bruksanvisningen! Forresten...så ikke at du skrev bomullsgardiner. Sorry! Det går ann. Kanskje jeg skal prøve det?
Antagonist Skrevet 7. mai 2009 #6 Skrevet 7. mai 2009 Jeg har med jevne mellomrom sett sorte blondegardiner både på Kid og på Ikea.
Nausicaä Skrevet 7. mai 2009 #7 Skrevet 7. mai 2009 Om du har SÅ lyst på kan du jo hekle dem selv Det er det våre besteforeldre har gjort med alle sine (hvite) bommulsgardiner
Gjest Gjest Skrevet 7. mai 2009 #8 Skrevet 7. mai 2009 De hadde ihvertfall for en stund siden på Brødrene Pedersen, i Villa Collection (tror det heter det)-avdelingen. Ellers har jeg to lengder jeg gjerne selger, har aldri vært brukt. Men du trenger kanskje fler?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå