Gå til innhold

pda eller smartphone


Anbefalte innlegg

Gjest Distré
Skrevet

Jeg sliter med å holde oversikt og har vurdert å skaffe meg en pda/smartphone.

Jeg er ikke veldig interessert i avanserte funskjoner generelt, men jeg er opptatt av å ha en god oversikt der jeg kan samle avtaler, huskelapper, notater av gode ideer, diverse huskelister og jeg trenger et avansert system for ulike påminnelser.

Jeg har en bitteliten mobil som jeg er fornøyd med, men den har ikke nok avansert kalender og notatfunkskjoner.

Jeg trenger en liten dings som kan huske alt en sektretær skulle ha holdt oversikt over. Det er ikke viktig om dette er en telefon eller ikke, den bør være enkel å lære seg og brukervennlig. Jeg sliter med finmotorikken, så det bør ikke være en sånn greie som skal styres med pekepinne. Det blir for vanskelig å peke presist. Jeg foretrekker tastatur.

Jeg ønsker en enkel sak, som er veldig funksjonell. Musikk og foto er ikke viktig, men muligheter for mange huskelapper og notater som kan være lenger enn et par linjer er viktig.

Er det noen som har erfaringer og gode tips?

Har sjekket litt på nettet, men det er vanskelig å vite hva man skal velge.

Anbefalinger tas i mot med takk:)

Hilsen rådvill og distré

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...