Supramundane Skrevet 22. april 2009 #1 Skrevet 22. april 2009 Som nevnt i emnebeskrivelsen så kommer det et kor for å synge i bryllupet vårt. En av mine gode kollegaer er med i dette koret, og de er utrolig flinke. Det skal være en av mine overraskelser til min forlovede.. Jeg har snakket litt med de, og vi ser for oss 2-4 sanger.. Først noen rolige, og så avslutte med en som "setter i gang festen" - altså litt mer livete. Men nå sitter jeg og leter etter musikk som kan passe, og er veldig usikker. Har dere noen forslag? En jeg har på blokka så langt er Eva Cassidy's "Fields of Gold".. Det vanskeligste er kanskje den siste sangen, og ikke nødvendigvis de mer romantiske..
sunnmøring Skrevet 22. april 2009 #2 Skrevet 22. april 2009 Eva Cassidy's "Fields of Gold" Flott sang dette da:-) Jeg har som favoritt Lonestar`s Amazed. Forloveren min skal synge denne enten i kirken eller på festen.
Cammiebella Skrevet 22. april 2009 #3 Skrevet 22. april 2009 Kanskje litt klisjé, men hva med All You Need Is Love? Slik som versjonen i Love Actually:
Gjest Gjest Skrevet 23. april 2009 #5 Skrevet 23. april 2009 Hva med "Forelska i lærer'n"? og bytte ut "lærer'n" med navnet til brudgommen hvis det passer? :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå