Gjest gjest nope Skrevet 18. april 2009 #1 Skrevet 18. april 2009 kan jo pokker meg ikke kjøpe et eneste blad uten at hun er klistert på der! Greit nok med der hun har det sure mutte ansiktet ut på ,erjo bare å la vær å kjøpe det.Men når hun dukker opp inni bladene og,så er jo det bare å kaste det i søpla,blir litt forbanna siden en har betalt for bladet. I til og med kryssordblader er hun... blærk en liten utblåsning!
Queen B Skrevet 18. april 2009 #2 Skrevet 18. april 2009 (endret) kan jo pokker meg ikke kjøpe et eneste blad uten at hun er klistert på der! Greit nok med der hun har det sure mutte ansiktet ut på ,erjo bare å la vær å kjøpe det.Men når hun dukker opp inni bladene og,så er jo det bare å kaste det i søpla,blir litt forbanna siden en har betalt for bladet. I til og med kryssordblader er hun... blærk en liten utblåsning! Jeg for min del, syns det er helt ufattelig at ei kongelig kvinne som har tilgang på endeløse mengder med penger og stylister/make-up personer, kler seg som en gammel tante og er usminket mesteparten av tiden, selv når hun representerer. Er du kongelig, forventes det at du viser din status. Mette-Marit bør ta en titt på Kronprinsesse Mary av Danmark eller vakre prinsesse Maxima av Nederland, for å se hvordan en "ekte" kronprinsesse bør kle seg og sminke deg. Jeg bryr meg ikke at MM's klær koster tusenvis av kroner pr del, når hun likevel kler seg på samme måte som den gamle tanten min!! Endret 18. april 2009 av Queen B
Gjest Gjest Skrevet 18. april 2009 #3 Skrevet 18. april 2009 Jeg for min del, syns det er helt ufattelig at ei kongelig kvinne som har tilgang på endeløse mengder med penger og stylister/make-up personer, kler seg som en gammel tante og er usminket mesteparten av tiden, selv når hun representerer. Er du kongelig, forventes det at du viser din status. Mette-Marit bør ta en titt på Kronprinsesse Mary av Danmark eller vakre prinsesse Maxima av Nederland, for å se hvordan en "ekte" kronprinsesse bør kle seg og sminke deg. Jeg bryr meg ikke at MM's klær koster tusenvis av kroner pr del, når hun likevel kler seg på samme måte som den gamle tanten min!! Kunne ikke sagt det bedre selv!
Gjest Gjest Skrevet 18. april 2009 #4 Skrevet 18. april 2009 Jeg for min del, syns det er helt ufattelig at ei kongelig kvinne som har tilgang på endeløse mengder med penger og stylister/make-up personer, kler seg som en gammel tante og er usminket mesteparten av tiden, selv når hun representerer. Er du kongelig, forventes det at du viser din status. Mette-Marit bør ta en titt på Kronprinsesse Mary av Danmark eller vakre prinsesse Maxima av Nederland, for å se hvordan en "ekte" kronprinsesse bør kle seg og sminke deg. Jeg bryr meg ikke at MM's klær koster tusenvis av kroner pr del, når hun likevel kler seg på samme måte som den gamle tanten min!! Mette-Marit er da mye penere enn Mary og Maxima! Hun har både et vakkert utseende og en vakker personlighet.
Gjest Gjest Skrevet 18. april 2009 #5 Skrevet 18. april 2009 Det er knall at hun kler seg naturlig og er naturlig uten sminke. Kunne ikke vært bedre forbilde.
Gjest Gjest Skrevet 18. april 2009 #6 Skrevet 18. april 2009 MM er et flott forbilde! Hun har vakre rene ansiktstrekk, nydelig nese, og en flott utdanning. Som blivende 4 (og 5) barnsmor ser hun ut som en modell! Hun er blitt tynn i det siste og ser like lekker ut som en fotomodell. Helel verden er nok misunnelige på Kronprinsessen av Norge! Heia MM.
MarianneE Skrevet 18. april 2009 #7 Skrevet 18. april 2009 Ja, grisemissunelig tenker jeg... Jeg er ikke så veldig lei henne, men jeg er lei av medias fråtsing i MM av typen; Strømpe raknet på MM. Se de sjokkerende bildene! Ang klær og usminket... Hun er en flott dame, men blir så hverdagslig på en måte. Det er så lite stil over henne på en måte.
Gjest Gjest_Katrine_* Skrevet 18. april 2009 #8 Skrevet 18. april 2009 Mette-Marit er da mye penere enn Mary og Maxima! Hun har både et vakkert utseende og en vakker personlighet. Da lurer jeg på hva slags syn du er utstyrt med Mary stiller i en annen divisjon enn Mette Marit. Vår kronprinsesse når ikke Mary til anklene hva gjelder stil, klasse og intelligens - både sosial, kulturell og teoretisk.
Gjest Gjest Skrevet 18. april 2009 #9 Skrevet 18. april 2009 Er ikke Mette-Marit du skal være lei/mislike, det er media, nermere bestemt tabloid som VG og Se og Hør. Det er de som har skylden, de er de som skriver, det er de som klistrer ansiktet hennes i bladet.
Gjest Gjest Skrevet 18. april 2009 #10 Skrevet 18. april 2009 MM er et flott forbilde! Hun har vakre rene ansiktstrekk, nydelig nese, og en flott utdanning. Som blivende 4 (og 5) barnsmor ser hun ut som en modell! Hun er blitt tynn i det siste og ser like lekker ut som en fotomodell. Helel verden er nok misunnelige på Kronprinsessen av Norge! Heia MM. Som blivende 4 (og 5) barnsmor? Skjønte ikke den kommentaren jeg.
Guinevere Skrevet 18. april 2009 #11 Skrevet 18. april 2009 Hun gjør vel så godt hun kan i klesveien, men hun ser ut til å mangle den innvendige verdigheten som så mange europeiske prinsesser har, og da hjelper det ikke mye med fine klær... Og jeg synes forøvrig at hun er litt i eldste laget til å bleke håret så voldsomt som hun gjør.
Gjest Gjest Skrevet 18. april 2009 #12 Skrevet 18. april 2009 Ja, de andre prinsessene har innvendig verdighet, og det kan aldri MM få, for enten har man det eller man har det ikke. MM er fortsatt ung, og hun kler seg jo bra! Hennes fortid taler imot henne. Integritet er ikke noe som bare kommer, det er liksom noe man skal ha tilegnet seg fra barnsben av.
Gjest traktor Skrevet 18. april 2009 #13 Skrevet 18. april 2009 Hvofor bleker hun håret så veldig? Hun er 36 år, skal hun fortsette å bleke det til over 50-årsalderen? Kan hun ikke være naturlig brunette da?
Møffi Skrevet 18. april 2009 #14 Skrevet 18. april 2009 Jeg syns Mette Marit er fin og veldig "norsk" i utseendet, virker også jordnær i klesstilen. Værre med de anorektiske danske/spanske prinsessene da, snakk om barbiedukker!
Gjest Gjest Skrevet 18. april 2009 #15 Skrevet 18. april 2009 Jeg syns Mette Marit er fin og veldig "norsk" i utseendet, virker også jordnær i klesstilen. Værre med de anorektiske danske/spanske prinsessene da, snakk om barbiedukker! Enig, MM har et vakkert ansikt, veldig pene/rene linjer - og en elegant/markert/bestemt nese. Et nordisk pent utseende. Letizia og Mary er altfor tynne...ikke pent.
Gjest Gjest Skrevet 18. april 2009 #16 Skrevet 18. april 2009 kan jo pokker meg ikke kjøpe et eneste blad uten at hun er klistert på der! Greit nok med der hun har det sure mutte ansiktet ut på ,erjo bare å la vær å kjøpe det.Men når hun dukker opp inni bladene og,så er jo det bare å kaste det i søpla,blir litt forbanna siden en har betalt for bladet. I til og med kryssordblader er hun... blærk en liten utblåsning! Jeg er lei hele fam. Hun prøver å fremstå som skolert ved å si noen ord både om ditt og datt. Det er så påtatt, jeg vil spy. Det er så uorginalt....hvorfor skal kvinner i disse såkalte kongefam befatte seg med hiv-sultne barn,og kunstutstillinger? De gjør jo det samme alle disse kvinnene ialle land. jeg skrev såkalte kongelige........dere skjønner jeg ikke r mye til monarkist. Det forsvant med Kong Olav. Hva er kongelig med Mette-Marit og Haakon? Langt innert i årene hans er det vel en dråpe eller to igjen av kongeblod.... Han arver en tittel....tull. Han farter rundt og snakker om fattigdom,verdensøkonomi og at vi skal vise sidaritet med de fattige, de besøker fattighuset osv.....da må de selv starte med å spare. Vi har da ikke sett noe sparetiltak der i gården hverken før eller etter finanskrisen, eller etter hans taler.
Gjest Gjest_bebe_* Skrevet 18. april 2009 #17 Skrevet 18. april 2009 Her lyser det misunnelse i lange baner...
Gjest Gjest_Katrine_* Skrevet 18. april 2009 #18 Skrevet 18. april 2009 Her lyser det misunnelse i lange baner... Mener du at Mette Marit er misunnelsesverdig? Jeg for min del føler mer irritasjon over at våre skattepenger skal gå til å opprettholde det vanvittige kongehuset vi etterhvert har blitt belemret med her i landet. En kvinne som knapt hadde fått jobb i kassen på Rema skal gå inn i en posisjon som norges kronprinsesse? Det ærverdige og beundringsverdige forsvant fra kongefamilien den dagen Kong Olav døde. Han var en klok mann som fortjente den kjærligheten nordmenn følte for ham. Og i motsetning til Mette Marit så er både Mary, Letizia og Maxima velutdannede kvinner som hadde skapt seg en karriere før de gikk inn i rollen som kronprinsesse.
Møffi Skrevet 18. april 2009 #19 Skrevet 18. april 2009 Og i motsetning til Mette Marit så er både Mary, Letizia og Maxima velutdannede kvinner som hadde skapt seg en karriere før de gikk inn i rollen som kronprinsesse. Hvis du går litt tilbake i tid, så var det uvanlig/ikke-eksisterende at kronprinsesser hadde en karriere... (de trengte det jo ikke - og trenger det ikke i dag heller) Dessuten er jeg overbevist at hvis MM hadde visst at hun kom til å bli kronprinsesse hadde hun tatt andre valg i forbindelse med både utdanning og tidligere vennekrets. Det samme gjelder de nevnte kronprinsessene, de trodde de skulle bli karrierekvinner og tok derfor den utdannelsen... Kronprinsesser er der "for syns skyld" og trenger i prinsippet bare å kunne gå, snakke, vinke og føde barn, alle disse egenskapene har MM
Gjest Gjest Skrevet 18. april 2009 #20 Skrevet 18. april 2009 Her var det mye sterke meninger om noe som er meg totalt likegyldig! Hvis du ikke bryr deg om Mette-Marit legger du heller ikke merke til bildene av henne. Det er akkurat som sportsdelen i avisa: jeg blar fort forbi og enser hverken bilder eller overskrifter. Og å diskutere utseendet til andre på denne måten. Folk må da få lov å se ut som de vil!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå