Gjest Gjest Skrevet 15. april 2009 #1 Skrevet 15. april 2009 Hei. Jeg planlegger en helgetur for meg og kjæresten helgen 24-26.april(eller en senere helg). Det må helst ikke bli alt for dyrt og det må være et sted der det går ann finne på masse sammen, både aktivt og romantisk. Vi er 22år begge to. Noen forslag?(kan både være i utlandet og Norge)
Karmoyjenta Skrevet 18. april 2009 #2 Skrevet 18. april 2009 Hei. Jeg planlegger en helgetur for meg og kjæresten helgen 24-26.april(eller en senere helg). Det må helst ikke bli alt for dyrt og det må være et sted der det går ann finne på masse sammen, både aktivt og romantisk. Vi er 22år begge to. Noen forslag?(kan både være i utlandet og Norge) Mitt tips er Amsterdam. Her er det mye for en hver smak, og det er ikke nødvendigvis så dyrt. Norwegian flyr hit fra Gardermoen i hvertfall. Om våren er det tullipansesong, og veldig romantisk. Lykke til, håper du finner et sted som frister.
Monarabb Skrevet 19. april 2009 #3 Skrevet 19. april 2009 Amsterdam er en fin by! Ellers så er Roma og Paris gode alternativer!
Mermaid Blues Skrevet 22. april 2009 #4 Skrevet 22. april 2009 Budapest! Føler jeg tipser om det i alle trådene for tida, men det er en grunn til det :gjeiper: Samboeren min og jeg var der i høst og vi hadde en fantastisk tur =) Billig er det også, både å reise dit, å bo der og å spise. Og det er masse å gjøre - vil dere ha noe skikkelig sært kan dere feks dra på marsipanmuseum, hvor de har modeller av viktige personer i ungarsk historie laget av marsipan, og ikke minst en helfigur av Michael Jackson i hvit sjokolade. Det er også et eget marsipanverksted hvor man kan lære å lage fancy konditorifigurer Ellers synes vi det var riktig så trivelig å rusle fra Parlamentet langs Donau, over Kjedebroen og ta banen opp til Slottshøyden hvor det er mye å se, og veldig koselig "gamleby-stemning". Budapestlabyrinten er også verdt et besøk Min kjære synes også det var stor stas å bli servert øl i litersglass overalt Amsterdam er jeg personlig også veldig glad i, særlig om sommeren Vakker by, herlig folkeslag, og ikke fullt så dyrt som feks London, Paris og de andre vest-europeiske storbyene. Og fine, fine nederlenderne som spiser pannekaker slik vi spiser brødskiver :rødme: Pannekakepizza høres sært ut, men det er overraskende godt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå