Gjest Gjest1 Skrevet 27. mars 2009 #1 Skrevet 27. mars 2009 Kanskje jeg er lite verdensvant og naiv, men når en mann (bekjent) plutselig utbryter at: "Ja, jeg er søt, men han tenner ikke på meg, fordi jeg er ikke hans type". Hva menes da?? Dette kom som lyn fra klar himmel og uten sammenheng med noe som ble snakket om mellom oss. Jeg er såret over dette, fordi jeg har aldri antydet at jeg er interessert i ham eller han i meg. Greit at man er ærlig, men det får være måte på å si alt som ramler ned i hodet på en.... Vi er begge godt voksne, så dette er ikke noe fjortis-prat!
Gjest Gjest Skrevet 27. mars 2009 #2 Skrevet 27. mars 2009 Det menes ikke noe annet enn det han sa: at han synes du er søt men ikke hans type. Hvorfor han sa det kan ikke vi vite.
Gjest Gjest Skrevet 27. mars 2009 #3 Skrevet 27. mars 2009 Du får spørre han om hva i all verden han tenkte på som plutselig sa dette.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå