Gjest Gjest Skrevet 27. mars 2009 #1 Skrevet 27. mars 2009 Aviser ALLE som tar kontakt med meg, jakter på dem jeg ikke får automatisk, de vil jeg ha ( men ikke innerst inne ) dessuten liker jeg gjerne å leke med menn, nå skal det sies at jeg prøver å ungå dette fordi jeg ikke vil såre noen, men det skjer og jeg føler meg kjip- nå ungår jeg alt som heter flørt, by liv og menn fordi jeg må få livet mer på plass. Dette er konsekvenser av å bli lekt med litt for lenge av mennesker du var glad i, du stolte på og som du trodde var oppriktige.
Gjest samsunia Skrevet 27. mars 2009 #2 Skrevet 27. mars 2009 Aviser ALLE som tar kontakt med meg, jakter på dem jeg ikke får automatisk, de vil jeg ha ( men ikke innerst inne ) dessuten liker jeg gjerne å leke med menn, nå skal det sies at jeg prøver å ungå dette fordi jeg ikke vil såre noen, men det skjer og jeg føler meg kjip- nå ungår jeg alt som heter flørt, by liv og menn fordi jeg må få livet mer på plass. Dette er konsekvenser av å bli lekt med litt for lenge av mennesker du var glad i, du stolte på og som du trodde var oppriktige. Vi er flere i samme båt!
Gjest Gjest Skrevet 28. mars 2009 #3 Skrevet 28. mars 2009 Aviser ALLE som tar kontakt med meg, jakter på dem jeg ikke får automatisk, de vil jeg ha ( men ikke innerst inne ) dessuten liker jeg gjerne å leke med menn, nå skal det sies at jeg prøver å ungå dette fordi jeg ikke vil såre noen, men det skjer og jeg føler meg kjip- nå ungår jeg alt som heter flørt, by liv og menn fordi jeg må få livet mer på plass. Dette er konsekvenser av å bli lekt med litt for lenge av mennesker du var glad i, du stolte på og som du trodde var oppriktige. Eg klarer ikke helt å forstå den siste setningen din, mest sannsynlig fordi jeg ikke har opplevd det da ... Uansett, du "leker" med andre menn fordi du selv har blitt lekt med? eller slik ser det ut som du rettferdigjør det at du gjør det. For meg er dette et valg du tar, altså det å leke med andre. Hvordan følte du deg når du ble lekt med? føltes det godt? Hvis det hadde en negativ effekt på deg hvorfor utsette andre for det? Eg tror at du og alle har et valg om å gjøre den riktige handlinger eller den feilet. Å leke med andre er jo helt galt , men det spørs litt ka du mener med å leke da xD. Kjempe at du no prøver å unngå det da og få livet mer på plass..
Gjest Gjest Skrevet 28. mars 2009 #4 Skrevet 28. mars 2009 "Den riktige handlingen og den feile" skulle det stå
Gjest Stjernedryss Skrevet 28. mars 2009 #5 Skrevet 28. mars 2009 Eg klarer ikke helt å forstå den siste setningen din, mest sannsynlig fordi jeg ikke har opplevd det da ... Uansett, du "leker" med andre menn fordi du selv har blitt lekt med? eller slik ser det ut som du rettferdigjør det at du gjør det. For meg er dette et valg du tar, altså det å leke med andre. Hvordan følte du deg når du ble lekt med? føltes det godt? Hvis det hadde en negativ effekt på deg hvorfor utsette andre for det? Eg tror at du og alle har et valg om å gjøre den riktige handlinger eller den feilet. Å leke med andre er jo helt galt , men det spørs litt ka du mener med å leke da xD. Kjempe at du no prøver å unngå det da og få livet mer på plass.. Hun mener nok at hun sliter å få ekte følelser for noen fordi hun har blitt lekt med så mange ganger. Når man har blitt "lurt" nok ganger blir det vanskelig å ta ting seriøst til slutt.
Gjest Gjest Skrevet 28. mars 2009 #6 Skrevet 28. mars 2009 Hun mener nok at hun sliter å få ekte følelser for noen fordi hun har blitt lekt med så mange ganger. Når man har blitt "lurt" nok ganger blir det vanskelig å ta ting seriøst til slutt. Mhm, man får problemer med å stole på folk.. Eg har hatt noen ekle opplevelser der ja, skinnet kan bedra.. og man blir helt tatt of guard ekkel følelse men, skal man leke med andre pga av det?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå