Gjest Gjest Skrevet 27. mars 2009 #1 Skrevet 27. mars 2009 Jeg vurderer å ta en weekend i Paris med min datter (7 år) engang i vår:) Har fått med meg at det er gunstig med storbyferier nå, http://www.vg.no/reise/artikkel.php?artid=551671 Kan dere anbefale et helt greit hotell for oss? veldig gjerne lett fremkommelig fra flyplass og i nærhet av sentrum. Alt av tips mottas med takk:)
gard Skrevet 27. mars 2009 #2 Skrevet 27. mars 2009 Hei Kona og jeg har vært i Paris et par ganger og her er reisebrevet som jeg laget etter sist tur: http://gardkarlsen.com/Paris_France.htm . Kanskje du kan finne noe nyttig info der :-)
Gjest Gjest_Amelie_* Skrevet 28. mars 2009 #3 Skrevet 28. mars 2009 Paris er fantastisk, og kan absolutt anbefales. Det er riktig at det er lett å få billige flybiletter nå. Men Paris er faktisk temmelig dyrt for tiden - euroen har jevnt over ligget rundt 9 kroner de siste månedene, noe som gjør det dyrt å feriere i euroland. Så jeg synes at den VG artikkelen var ganske missvisende. Skal man utnytte billig fly, og svak valuta (som faktisk har enormt mye å si), vil jeg anbefale Stocholm eller London.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå