Gjest Singeldamen Skrevet 24. mars 2009 #1 Skrevet 24. mars 2009 Jeg er singel og elsker det. Har 2 skjønne barn og dagene er fulle som det er. Men innimellom savner jeg noen... Er snart 40 og definitivt ferdig med tiden på by`n, og tanken på ONS gir meg frysninger. Men ønsker meg en "søndagskjæreste". En sånn annenhver onsdag og innimellom i helgene. No strings attached. Fins det?
m74 Skrevet 24. mars 2009 #3 Skrevet 24. mars 2009 Jeg er singel og elsker det. Har 2 skjønne barn og dagene er fulle som det er. Men innimellom savner jeg noen... Er snart 40 og definitivt ferdig med tiden på by`n, og tanken på ONS gir meg frysninger. Men ønsker meg en "søndagskjæreste". En sånn annenhver onsdag og innimellom i helgene. No strings attached. Fins det? Høres ut som om du trenger en med hovedomsorg for barn, hvor mor har annenhver onsdag og innimellom i helgene da.
Gjest nypose Skrevet 25. mars 2009 #4 Skrevet 25. mars 2009 Det finnes vettu. Det kalles uhøytidelig date/kjærste. Du finner en sånn en og jeg finner en som kan være min antidepressiva, bare et par dager i uka med kos uten de store tingene. Hvor skal vi begynne å lete? På utested går jeg sjelden, på treningssenteret kanskje? På dateside? Jeg tror bare ikke de riktige gutta for oss er på datesider. Men mulig jeg dømmer nå..
Cognizance Skrevet 26. mars 2009 #5 Skrevet 26. mars 2009 Ei jeg kjenner sjekka opp en fyr på kafé. Satte seg ved bordet hans, ba om nummeret, og nå er de sammen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå