Gjest Lancelotte Skrevet 23. mars 2009 #1 Skrevet 23. mars 2009 Ja, er dette greit? Jeg synes ikke det, og har sagt i fra om dette, men sambo driver fortsatt på, ikke daglig vel og merke... Verste er at han lyver om det.. jeg blir så trist..
Gjest missLady Skrevet 23. mars 2009 #2 Skrevet 23. mars 2009 Om man er i et forhold, hvorfor i alle dager skal man da vært på en datingside??? Eneste grunnen jeg klarer å se er at det må være for å finne seg noen andre eller en å være utro med. Jeg hadde absolutt ikke akseptert dette!!
Rosalind Skrevet 23. mars 2009 #3 Skrevet 23. mars 2009 Ja, er dette greit? Jeg synes ikke det, og har sagt i fra om dette, men sambo driver fortsatt på, ikke daglig vel og merke... Verste er at han lyver om det.. jeg blir så trist.. Hvorfor er du sammen med ham? :klø:
Gjest Lancelotte Skrevet 23. mars 2009 #4 Skrevet 23. mars 2009 Jeg prøvde å ta det opp med ham i stad... virket ikke som om han brydde seg.. satt bare på datan... det var vel det
leirbål Skrevet 23. mars 2009 #5 Skrevet 23. mars 2009 Hvaa skal han der å gjøre? Jeg ville ikke funne mer i det.
Susan Sto Helit Skrevet 23. mars 2009 #6 Skrevet 23. mars 2009 Det høres helt feil ut, og bør ha en veldig god grunn for å aksepteres. Jeg hadde ikke vært sammen med han lenger!
Gjest Naria Skrevet 23. mars 2009 #7 Skrevet 23. mars 2009 Sier meg enig med de andre her, det hadde jeg ikke funnet meg i.
Gjest Gjest Skrevet 23. mars 2009 #8 Skrevet 23. mars 2009 Da holder han vel muligheten åpen for å finne noen å bytte deg ut med, så hvorfor bli i forholdet ?
Gjest Lancelotte Skrevet 23. mars 2009 #9 Skrevet 23. mars 2009 Ikke vet jeg... Kanskje han trenger bekreftelse eller noe, det er det at han lyver om det og at han ikke respekterer det jeg sier, jeg reagerer mest på. Hvis forholdet vårt er verdt å sette på spill for å flørte med noen damer på nett, da får det bare være... Bare håper følelsene mine for ham blekner raskt, hater å være trist
Gjest Gjest Skrevet 23. mars 2009 #10 Skrevet 23. mars 2009 Ja, er dette greit? Jeg synes ikke det, og har sagt i fra om dette, men sambo driver fortsatt på, ikke daglig vel og merke... Verste er at han lyver om det.. jeg blir så trist.. For en dust. Selvsagt er ikke dette greit. Ta et skikkelig oppgjør med han!
Jade Skrevet 23. mars 2009 #11 Skrevet 23. mars 2009 Hvis han ikke er fornøyd med deg, hvorfor dumper han deg ikke? Fordi han ikke gidder? Fordi han ikke tør? Fordi han vil ha flere? Eller fordi han vil beholde deg til han har funnet en ny (ellers risikerer han jo å gå "sex-løs" en periode)? Uansett, så hadde jeg ikke giddet å bli, ihvertfall! Jeg er da ikke så desperat at jeg er nødt til å være sammen med en som synes jeg ikke er god nok.
MissStiles Skrevet 23. mars 2009 #12 Skrevet 23. mars 2009 Jeg ville heller ikke godtatt det. Det må jo være en grunn til at han er på datingsider. Jeg ville ha tatt en ordentlig prat med han.
Gjest Emera Skrevet 23. mars 2009 #13 Skrevet 23. mars 2009 Det er lett å bli avhengig av nettdating, av oppmerksomheten, se om det har kommet noen svar, av flørten og så videre. Mange som ikke klarer å slutte med det selv om de er i forhold. Selv om de ikke har noe ønske om å gå ut av forholdet, så trekker PC-en i dem. Jeg håper virkelig han klarer å møte deg i det å ta en prat, for dette med nettdatingen behøver ikke å bety noe som helst for ham. Men det er viktig at han forstår hvor vanskelig det er for deg, og da må han rett og slett gå med på å prate.
Glitnir Skrevet 24. mars 2009 #14 Skrevet 24. mars 2009 Ikke vet jeg... Kanskje han trenger bekreftelse eller noe, det er det at han lyver om det og at han ikke respekterer det jeg sier, jeg reagerer mest på. Hvis forholdet vårt er verdt å sette på spill for å flørte med noen damer på nett, da får det bare være... Bare håper følelsene mine for ham blekner raskt, hater å være trist Hæ? Fyren har jo ikke respekt for deg overhodet. Ikke bare er han på datingsider, men han gidder ikke engang skjule det! Er det nå egentlig verdt å gå rundt og være trist på grunn av ham?
Jade Skrevet 24. mars 2009 #15 Skrevet 24. mars 2009 Kanskje han venter på at du skal slå opp? Ikke alle som gidder å gjøre det selv. De bare behandler dama/typen sin som dritt, til de ikke gidder mer, og går selv. At han ikke gidder å skjule dette, kan jo tyde på dette.
Lissi Skrevet 24. mars 2009 #16 Skrevet 24. mars 2009 Man skal også huske på at mange benytter den unike muligheten til å pynte på ting samt gi seg ut for noe man ikke er på nett. Min sa han var selvstendig næringsdrivende, men kjørte søppel. Det er superlett å skrive de riktige tingene slik at mange faller for menn før de til og med har møtt dem. Viktig å være forsiktig når man bruket nettet på denne måten!
Hilde Christina Skrevet 24. mars 2009 #17 Skrevet 24. mars 2009 Herlighet, det er da vel ingen som vil mene at dette er ok? Datesider er for single mennesker, IKKE for de som allerede har noen. Hadde aldri i verden funnet meg i det og fatter ikke at du vil bli når du har prøvd å snakke med ham uten resultat. Du kan jo prøve det samme? Lag deg en profil selv så kanskje han forstår hvordan du føler det...
Gjest Yihaa Skrevet 24. mars 2009 #18 Skrevet 24. mars 2009 Ikke vet jeg... Kanskje han trenger bekreftelse eller noe, det er det at han lyver om det og at han ikke respekterer det jeg sier, jeg reagerer mest på. Hvis forholdet vårt er verdt å sette på spill for å flørte med noen damer på nett, da får det bare være... Bare håper følelsene mine for ham blekner raskt, hater å være trist Dette hadde jeg aldri akseptert! Jeg håper også for din skyld at dine følelser raskt forsvinner! Dette er ikke et sunt forhold!
Miss I.W. Skrevet 24. mars 2009 #19 Skrevet 24. mars 2009 Det er lett å bli avhengig av nettdating, av oppmerksomheten, se om det har kommet noen svar, av flørten og så videre. Mange som ikke klarer å slutte med det selv om de er i forhold. Selv om de ikke har noe ønske om å gå ut av forholdet, så trekker PC-en i dem. Jeg håper virkelig han klarer å møte deg i det å ta en prat, for dette med nettdatingen behøver ikke å bety noe som helst for ham. Men det er viktig at han forstår hvor vanskelig det er for deg, og da må han rett og slett gå med på å prate. Er enig i dette! Han bør virkelig få øynene opp for at han faktiskt sårer samboern sin. Du bør virkelig få ha til å forstå hva du synes om dette, både at det sårer deg og at han gir utrykk for at han er på utkikk etter noen andre når han holder på slik. Sett foten ned og krev at han slutter. Går ikke an å bare spørre forsiktig om at han skal slutte og bare hinte om at du ikke er fornøyd. Er han avhenging må du gå hardt ut mot han, hvis ikke vil han bare fortsette!
Gjest Gjest Skrevet 24. mars 2009 #20 Skrevet 24. mars 2009 Hvis det du skriver stemmer, må han være mentalt tilbakestående.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå