Gjest Gjest_mann28_* Skrevet 23. mars 2009 #1 Skrevet 23. mars 2009 For 6 mnd siden slo jeg opp med eksen min. Hun hadde gått bak ryggen min lenge visstnok. Utro og alt. Selv om hun hele tiden sa hun elsket meg. Da jeg dumpa henne så hatet hun meg og ville aldri mer snakke til meg sa hun. Etter et par uker var hun i et nytt forhold. Plutselig i går så får jeg en melding på msn: "Når skal jeg få tilbake tannkosten min som står hos deg?" Dette er første kontakten vi har hatt siden jeg slo opp. Hore tenkte jeg, og sletta meldingen. Hvem tar vare på tannkosten til eksen sin i et halvt år? Kanskje noen kvinnehjerner her kan hjelpe meg å tolke hva hun vil? Jeg vil ikke spørre henne. Tror dere hun vil ha kontakt igjen, eller bare hive litt mer salt i såret?
Gjest leken Skrevet 23. mars 2009 #2 Skrevet 23. mars 2009 Dette er jo et desperat forsøk på å få komunisert med deg. Stakkar jente, men hvis hun var så slem mot deg som du sier, så hadde jeg bare sendt henne en tannbørst i posten og sagt lykke til. Hev deg godt over henne og le av hele saken.
Hilde Christina Skrevet 23. mars 2009 #3 Skrevet 23. mars 2009 Uten tvil, et forsøk på å få kontakt med deg igjen. Hun angrer vel da og ønsker å krype tilbake...
Gjest Gjest Skrevet 23. mars 2009 #4 Skrevet 23. mars 2009 Det var vel bare en spøk ? Men like fullt et forsøk på å skape kontakt igjen, kanskje bare på et vennskapelig plan. Jeg hadde også et kjipt brudd med en fyr (var ikke utro altså, men jeg dumpet han og han tok det veldig tungt) og etter det hadde gått lang tid så sendte jeg en tøysete sms. Ville egentlig bare høre at han hadde det bra og håpte vel han hadde tilgitt meg og at den isfronten som var mellom oss kunne bli brutt. Det henger litt over deg når ting har endt dårlig, kanskje hun vil glatte litt over og åpne for at dere kan omgås på en grei måte i fremtiden. Det er også mulig at hun vil ha deg tilbake, selvsagt. Det var nok uansett ikke for å gni noe salt i sårene! Hvis hun faktisk skal ha tannkosten tilbake så er hun i litt i overkant rar.
Gjest jente38 Skrevet 23. mars 2009 #5 Skrevet 23. mars 2009 Dette er jo et desperat forsøk på å få komunisert med deg. Men hvis hun var så slem mot deg som du sier, så hadde jeg bare sendt henne en tannbørst i posten og sagt lykke til. Hev deg godt over henne og le av hele saken. Rene ord for penga!
Gjest Gjest_mann28_* Skrevet 23. mars 2009 #6 Skrevet 23. mars 2009 På en måte har jeg lyst å ta kontakt igjen med henne. Følte jeg var kommet over henne nå, men etter denne meldingen så merket jeg noen av følelsene kom tilbake. Men jeg vet jeg aldri kommer til å kunne tilgi henne. Tror jeg bare skal glemme denne meldingen.
Lissi Skrevet 23. mars 2009 #7 Skrevet 23. mars 2009 På en måte har jeg lyst å ta kontakt igjen med henne. Følte jeg var kommet over henne nå, men etter denne meldingen så merket jeg noen av følelsene kom tilbake. Men jeg vet jeg aldri kommer til å kunne tilgi henne. Tror jeg bare skal glemme denne meldingen. Om du vil ha en utro kjæreste så er det jo bare å kjøre på! Men jeg kan forsikre deg om at ikke alle kvinner er utro! Kast ikke bort tiden på sånt! Ikke tenk mer på det! Finn en som fortjener deg
Gjest Gjest Skrevet 23. mars 2009 #8 Skrevet 23. mars 2009 Du får sende en melding til henne og spørre om hun ikke har børstet tennene på fem måneder. I så fall vil du vel i hvert fall ikke ha henne tilbake.
Lissi Skrevet 23. mars 2009 #9 Skrevet 23. mars 2009 Du får sende en melding til henne og spørre om hun ikke har børstet tennene på fem måneder. I så fall vil du vel i hvert fall ikke ha henne tilbake. Men da får hun jo det hun ville oppnå!
Gjest Gjest Skrevet 23. mars 2009 #10 Skrevet 23. mars 2009 Plutselig i går så får jeg en melding på msn: "Når skal jeg få tilbake tannkosten min som står hos deg?" Dette er første kontakten vi har hatt siden jeg slo opp. Hadde sent henne ne tannbørst i poste uten noe annet enn avsender. La andre i kretsen din få vite om det,da er det henne som blir ledd av.
Gjest Gjest Skrevet 23. mars 2009 #11 Skrevet 23. mars 2009 Hadde svart at jeg bruker den for å renske dritt fra toalettskåla, og spurt om hun ville ha den tilbake.
Gjest Gjest Skrevet 23. mars 2009 #12 Skrevet 23. mars 2009 Det er bare å ignorere det og fokusere på helt andre ting i livet ditt.
Jade Skrevet 23. mars 2009 #13 Skrevet 23. mars 2009 (endret) Fristende å sende tannbørsten i posten. Men helt seriøst, så hadde jeg sikkert svart med noe sånt som; "Er du seriøs, eller var det noe du ville?". Mulig jeg ikke hadde svart i det hele tatt, og sett om vedkommende hadde sendt flere meldinger. Endret 23. mars 2009 av Jade
Gjest Gjest_Guro_* Skrevet 23. mars 2009 #14 Skrevet 23. mars 2009 Hva med å vaske toalettet med tannbørsten og så sende den til henne?
Gjest Hilde K S Skrevet 23. mars 2009 #15 Skrevet 23. mars 2009 "Tannbørsten din? Har du tenkt å frarøve meg min kjæreste eiendel?" Det hadde jeg svart. et slikt svar ka tolkes på en million måter og så hadde jeg spekulert på fortsettelsen når jeg fikk svar fra henne.
Guinevere Skrevet 23. mars 2009 #16 Skrevet 23. mars 2009 Priceless! Jeg er enig med den over her som skrev at du får skrive tilbake og spørre om hun ikke har pusset tennene de siste månedene.
Gjest Gjest Skrevet 25. mars 2009 #17 Skrevet 25. mars 2009 Kvinnelig hjerne tolker: Hun vil at du skal tilgi henne og ville ha henne. Hun vil mest sannsynlig ikke ha deg som kjæreste igjen, men hun vil gjerne ha oppmerksomheten din. Det med tannbørsten var en unnskyldning for å ta kontakt. Hvis hun skulle finne på å ringe deg, kan du lytte litt halvhjertet (se på TV eller les noe på nettet samtidig), så kan du si: "Øh, du, jeg er litt opptatt jeg... Kan vi snakkes litt senere?" og så ikke ringe tilbake. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå