Hexagon Skrevet 19. mars 2009 #1 Skrevet 19. mars 2009 Jeg vil gjerne male denne i chi. Men hvordan gjør jeg det? Pusser litt på den, grunner og maler....? Det blir nok vanskelig å pusse den, siden det er så mange kroker og kriker, men jeg vil virkelig ha den hvit. Ser ikke for meg at det er et møbel vi kommer til å ha så innmari lenge (hvertfall ikke i den fargen den er nå), så jeg vil gjerne ta sjansen på å male den, selv om det kan bli mislykket. Må jeg pusse?
Gjest Gjest Skrevet 20. mars 2009 #2 Skrevet 20. mars 2009 Vask den med f.eks. salmiakk, slip litt der du kommer til. Et strøk heftgrunning og to toppstrøk. Lykke til!
Hexagon Skrevet 20. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 20. mars 2009 Tusen takk Det er akkurat det jeg har lyst til å gjøre Og blir den stygg etterhvert, så er det jo ingen krise
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå