Gjest ts Skrevet 19. mars 2009 #3 Skrevet 19. mars 2009 daah:=) fortere enn det var det jeg mente:P har hørt om et kjerringråd, men husker det jo selvfølgelig ikke........
yamyam Skrevet 19. mars 2009 #4 Skrevet 19. mars 2009 Ikke akkurat kjerringråd - men jeg smører med Brulidine flere ganger om dagen for å få "fin" rur som ikke sprekker opp og for å unngå arr
Gjest Wind Skrevet 19. mars 2009 #5 Skrevet 19. mars 2009 Groblad? Kanskje ikke årstiden, men det er en grunn til at det heter det det heter. :klø:
Gjest Gjest_gjest_* Skrevet 19. mars 2009 #6 Skrevet 19. mars 2009 Elizabeth Arden - Eight hour cream. Har brukt den på sårskorpe med bra resultat. Ta på ofte og mye.
Gjest Gjest Skrevet 19. mars 2009 #7 Skrevet 19. mars 2009 Aloe vera. Luft. Jeg går ofte med plaster om dagen for å beskytte såret mot rubbing og skrubbing, men lar det være uten plaster om natta for å gi litt luft til såret. Funker fint. Plasteret beskytter også mot at man plukker på skorpen.
Ida* Skrevet 20. mars 2009 #8 Skrevet 20. mars 2009 Du kan ta sinktabletter. I tillegg har apoteket et pulver som tørker ut såret og får huden til å gro raskere, husker ikke navnet i farten, men det er en liten hvit boks med blå skrukork.
lovenemo Skrevet 20. mars 2009 #9 Skrevet 20. mars 2009 Helosan? Kjempegod sårsalve Får den på apotek til rundt 60-70 kr.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå