stjernekyss Skrevet 18. mars 2009 #1 Skrevet 18. mars 2009 Får man det? Og i såfall hvor? Jeg finner det bare på kaffebrenneriet i byen, virker nesten som om iskaffe kun serveres på sommeren i norge :klø: Anyone?
angeleyes Skrevet 18. mars 2009 #2 Skrevet 18. mars 2009 Kaffebrenneriet ligger ikke så langt fra t-banestasjonen på Majorstua da. Eller tenkte du deg noe nærmere?
stjernekyss Skrevet 18. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 18. mars 2009 Å? Er ikke nærmeste kaffebrenneriet nede ved slottsparken? Ved litteraturhuset? :klø:
Gjest Gjest Skrevet 18. mars 2009 #4 Skrevet 18. mars 2009 Skulle tro at de hadde det flere steder, kanskje på United Bakeries? Er ikke så lokalkjent på Majorstua lengre, så husker ikke hvor nærmeste Kaffebrenneri er.
stjernekyss Skrevet 18. mars 2009 Forfatter #5 Skrevet 18. mars 2009 Fant ut at det ligger en kb i valkyriegate 3. Noen som har noen formening om hvor lang tid jeg bør beregne for å kjøpe kaffe fra jeg ankommer majorstua (med buss) til jeg må ta banen videre 8:55? (Har litt fraværende hjernekapasitet som dagen, så setter veldig pris på om det finnes litt til låns, selv om det er hjernedøde spsm jeg lett burde klare å finne ut på egenhånd )
Gjest Gjest Skrevet 18. mars 2009 #6 Skrevet 18. mars 2009 Jeg ville nok beregnet 10-15 minutter, med tanke på at det sannsynligvis er kø også.
Gjest Gjest_Ellen_* Skrevet 18. mars 2009 #7 Skrevet 18. mars 2009 Verdt å sjekke på Valkyrien kaffe-og tehus (eller hva det nå heter), mellom 7-eleven og Video Nova ved Vinkelgården/krysset. Vet ikke om de har iskaffe, men generelt har de det meste av kaffe- og tedrikker. Ellers er det en Kaffebrenneriet like oppi gata, ca. vis a vis Valkyrien gatekjøkken.
Gjest Gjest Skrevet 18. mars 2009 #8 Skrevet 18. mars 2009 Sjekk på Cafe M like i nærheten av BurgerKing
venus_ Skrevet 18. mars 2009 #9 Skrevet 18. mars 2009 Verdt å sjekke på Valkyrien kaffe-og tehus (eller hva det nå heter), mellom 7-eleven og Video Nova ved Vinkelgården/krysset. Vet ikke om de har iskaffe, men generelt har de det meste av kaffe- og tedrikker. Ellers er det en Kaffebrenneriet like oppi gata, ca. vis a vis Valkyrien gatekjøkken. De har i hvert fall iskaffe om sommern. Regner med de kan lage det hele året. Og den er god
stjernekyss Skrevet 19. mars 2009 Forfatter #10 Skrevet 19. mars 2009 Tusen takk for alle gode råd! Det ble iskaffe fra kaffebrenneriet, og takket være dere beregnet jeg god nok tid
Gjest KateW Skrevet 19. mars 2009 #11 Skrevet 19. mars 2009 Noen genger er jeg så træg! Skulle komme med råd her jeg, også har du allerede fått kaffe!
stjernekyss Skrevet 19. mars 2009 Forfatter #12 Skrevet 19. mars 2009 Hehe, blir nok ikke siste gangen jeg reiser via majorstua Tar gjerne tipset ditt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå