sørlandspige Skrevet 16. mars 2009 #1 Skrevet 16. mars 2009 Samboeren har lyst å ha cowboyhatt i bryllupet Hehe!! Har deres menn noe "krav" ang sitt antrekk?? Tror det blir svart dress, smokingskjorte, matchene slips med kjolen min(vinrød), mansjettknapper( med litt rødt i), stillige sko(som ikke er kjøpt ennå) og muligens denne her cowboyhatten.. Som han forøvrig er kjempe sexy i!! Hehe.. Eller kanskje han skulle leid sjakett? Er jo kjempe stillig..
Gjest Gjest Skrevet 16. mars 2009 #2 Skrevet 16. mars 2009 Det kan være smart å tilpasse påkledningen etter "stivheten" på bryllupet. Sjakett kan f.eks. bli veldig feil i et bryllup som feires i en gymsal. Og en flosshatt kan bli veldig feil på en som helst liker seg i joggebukse. Ellers synes jeg cowboyhatt høres storveis ut. Virker som om det er en del av ham, og da passer det i hvert fall fint. Artig med de som er personlige i sin påkledning, om det er bryllup eller ikke. Tror forresten litt lang sort dressjakke (litt ovenfor knærne) vil bli tøffest til cowboyhatten.
^^Belle^^ Skrevet 17. mars 2009 #3 Skrevet 17. mars 2009 Min kjære har lyst til å ha lyseblå smoking han... Håper han bare tuller med meg siden jeg ikke får se dressen før på bryllupsdagen. Men smoking blir det uansett tror jeg. Jeg er enig med gjesten over at det er viktig å se sammenhengen i bryllupet. Dersom cowboyhatt funker for din kjære synes jeg at han skal gå for det.
Solstrålejenta Skrevet 17. mars 2009 #4 Skrevet 17. mars 2009 Min skal ha dress som han har valgt selv Etter hva jeg har forstått har han lyst på en hatt av noe slag også... Legger meg ikke så mye opp i det så lenge han får et antrekk han føler seg vel i. Han har jo tross alt ikke lagt seg opp i hva slags kjole jeg skal ha heller... Så ønsker din kjære cowboyhatt, så synes jeg ikke det er noe i veien for det.
leirbål Skrevet 17. mars 2009 #5 Skrevet 17. mars 2009 Be ham velge det han føler seg finest i. Og som passer til cowboy hatten. Han blir sikkert stilig.
Gjest Gjest Skrevet 17. mars 2009 #6 Skrevet 17. mars 2009 Pappa tok med min kommende mann til den største bryllupsuteleieren i hjembyen min. Der fikk han prøve "alle" variantene og han endte opp med sjakett med flosshatt...! Jeg gleder meg :D
Concertina Skrevet 17. mars 2009 #7 Skrevet 17. mars 2009 Sambo skal benytte anledningen til å kjøpe en skikkelig dress, så blir det nok brokadevest og kravat for å pynte seg ekstra.
allyhoo Skrevet 19. mars 2009 #8 Skrevet 19. mars 2009 Min kjære skal ha sort galla uniform. Stilrent, klassisk, og veldig sexy Så får vi heller gå til anskaffelse av en ny dress senere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå