Gjest Gjest Skrevet 16. mars 2009 #1 Skrevet 16. mars 2009 Jeg er jente og lurer på hvem som ordner til bursdager hos dere.. Jeg ordner både til min kjære, ordner med kake og rydding.. Det samme når det er jeg som har bursdag.. Dere andre inne her da?
FoxyFish Skrevet 16. mars 2009 #2 Skrevet 16. mars 2009 Når en av oss har bursdag, så er det fest - og da ordner vi det sammen begge to.
amyrlinn Skrevet 16. mars 2009 #3 Skrevet 16. mars 2009 da vi var to (gjort det slutt nå da) så var det jeg som ordnet og styrte for begge sine bursdager. han tok heller lite intiativ hvis en av oss derimot hadde hatt en bursdagsfest var vi heldigvis to som ryddet opp
Gjest Gjest Skrevet 16. mars 2009 #4 Skrevet 16. mars 2009 Vi ordner begge to, men med hvert vårt. Jeg baker og pynter, han rydder og vasker. (Sånn grovt sett) Skulle bare mangle at vi begge hjalp til.
Gjest Skrevet 16. mars 2009 #5 Skrevet 16. mars 2009 Ingen av oss feirer bursdag noe særlig. Om sambo fyller år har de gjerne en litt bedre middag hos moren/faren, og min familie feirer det ikke. Hvis det er fest e.l. så rydder begge, da er det jo ikke noe mat involvert. Er det kake så baker som oftest jeg, men det er det sjeldent.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå