tulletrollet Skrevet 11. mars 2009 #1 Skrevet 11. mars 2009 Da skal vi også prøve og få barn. har smugtittet litt i dagbølene her og nå synes jeg det var på tide og skrive min egen. litt om meg: jeg er 25 år og har væørt sammen med samboeren min i to år. Vi har snakket om barn en stund, og nå har vi bestemt oss for å prøve. Fint og ha KG for jeg har lært masse av og lese rundt her.
Gjest Linnah Skrevet 11. mars 2009 #3 Skrevet 11. mars 2009 tittei og hit blandt andre prøvere! er mye man lurer på ang prøving, spesielt i starten, så du kan få svar på det meste her inne Lykke til, håper du slipper å bli her så lenge!
tulletrollet Skrevet 11. mars 2009 Forfatter #4 Skrevet 11. mars 2009 oh så koselig svar i dagboka mi. tusen takk for fin velkomst.
Gjest AnneBerit Skrevet 11. mars 2009 #5 Skrevet 11. mars 2009 hei,hei! og inn hit! er det noe du lurer på er det bare å spørre og så får vi krysse fingrene for at du slipper å være her så lenge!
tulletrollet Skrevet 11. mars 2009 Forfatter #6 Skrevet 11. mars 2009 takk for det anneberit. Ja håper at det klaffer ganske snart Har gått på p piller i 9 år så regner med at dette kommer til og ta litt tid. burde man slutte og drikke alkohol når man prøver?
Gjest AnneBerit Skrevet 11. mars 2009 #7 Skrevet 11. mars 2009 takk for det anneberit. Ja håper at det klaffer ganske snart Har gått på p piller i 9 år så regner med at dette kommer til og ta litt tid. burde man slutte og drikke alkohol når man prøver? man trenger ikke nødvendigvis å slutte å drikke alkohol, kanskje begrense det litt.. og være svært forsiktig etter EL. ser det er mange som ikke drikker etter EL er ikke så meget glad i alkohol selv, så for min del var det ikke noe problem å kutte den helt
Ananan Skrevet 11. mars 2009 #8 Skrevet 11. mars 2009 Hei hei og velkommen hit Lykke til med prøvingen!
Gjest faerytale Skrevet 11. mars 2009 #9 Skrevet 11. mars 2009 Hei og velkommen som prøver! Det er så spennende!
tulletrollet Skrevet 11. mars 2009 Forfatter #10 Skrevet 11. mars 2009 Hei hei og velkommen hit Lykke til med prøvingen! tusen takk lykke til til deg også Hei og velkommen som prøver! Det er så spennende! takk takk. ja kjempespennende
tulletrollet Skrevet 12. mars 2009 Forfatter #11 Skrevet 12. mars 2009 (endret) ny dag Har fått byttet nick, ville ikke ha navnet mitt i nicket:) har skikkelige humørsvingninger om dagen, er det normalt når man har sluttet på p piller? Ikke lenge til EL nå så blir nok mye fremover er så sprøtt å uten prevansjon, spesiell følelse(men bra da:) ) åh håper det klaffer i pp1 det hadde vært artig det:) har så lyst til å bli mamma. Ha en strålende dag alle sammen. Nå skal jeg på jobb Endret 12. mars 2009 av tulletrollet
tulletrollet Skrevet 16. mars 2009 Forfatter #12 Skrevet 16. mars 2009 hei og hopp. Har vært og trent i dag, suuper måte og starte dagen på Har hatt litt ømme brystvorter de siste dagene, tenk om jeg er gravid. Det hadde vært gøy. Skal vente12 dager med og teste. (hva betyr IKM? er det den dagen man venter mensen??) Har det veldi bra om dagen samboeren min er suuper søt mot meg om dagen, vi var på date i går var i byen og tok en kaffe, det var såå koselig. ha en fin dag alle sammen, og sender babystøv ut til alle prøvere.
Luna-jenta Skrevet 22. mars 2009 #13 Skrevet 22. mars 2009 Da skal vi også prøve og få barn. har smugtittet litt i dagbølene her og nå synes jeg det var på tide og skrive min egen. litt om meg: jeg er 25 år og har væørt sammen med samboeren min i to år. Vi har snakket om barn en stund, og nå har vi bestemt oss for å prøve. Fint og ha KG for jeg har lært masse av og lese rundt her. Hei Gratulerer som prøvere, spennende tid vi har foran oss. Gleder meg til å følge med dere
Ananan Skrevet 27. mars 2009 #14 Skrevet 27. mars 2009 Hei Hvordan går det? Nærmer det seg testing? God helg
tulletrollet Skrevet 11. mai 2009 Forfatter #15 Skrevet 11. mai 2009 Har hatt mens hver tredje uke nå ca.. skjønner ikke helt syklusen min nå men tror jeg skulle hatt mensen rundt nå.. Har hatt menssmerter i dag håper den ikke kommer.. Tenkte og teste i morgen tidlig om jeg ikke får mensen i natt da. Har ikke skrevet her på en stund fordi jeg har prøvd og ikke tenke sååå mye på dette. Ble så slitsomt, tenkte ikke på annet enn og bli gravid. Hvordan går det med prøvingen da anan?
Ananan Skrevet 11. mai 2009 #16 Skrevet 11. mai 2009 Krysser fingrene for at ikke mensen dukker opp hos deg Jeg har også ikm i dag, men fremdeles ingen mens, så her lever håpet. Tenkte å teste i morgen jeg også om det ikke skjer noe innen den tid Lykke til i morgen da
tulletrollet Skrevet 11. mai 2009 Forfatter #17 Skrevet 11. mai 2009 masse masse lykke til :) krysser fingrene for deg i morgen:) Håper på positiv test hos begge da:)
Ananan Skrevet 11. mai 2009 #18 Skrevet 11. mai 2009 masse masse lykke til :) krysser fingrene for deg i morgen:) Håper på positiv test hos begge da:) Takk takk Det hadde ikke gjort noe om begge hadde testet positivt nei. *håpe håpe*
Ananan Skrevet 12. mai 2009 #19 Skrevet 12. mai 2009 Nå er jeg spent på hva testen din viser Jeg fikk negativ test
tulletrollet Skrevet 12. mai 2009 Forfatter #20 Skrevet 12. mai 2009 Negativ test her også uff trodde virkelig det hadde klaffa denne gangen.. Bedre lykke neste gang
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå