Gjest Gjest Skrevet 8. mars 2009 #1 Skrevet 8. mars 2009 Det har aldri vert så god tilgang på prevansjon som det er nå. Du får kjøpt til alle døgnets tider, du kan få det i posten, helsestasjon for unge,bensinstasjoner osv Apoteken forteller at angrepilen er det salgsøkning i. Spesielt vedjulebordstider,ferie er det økt salg. Så hva er det som skjer? Normalt så tenkr jeg at tallet ille gått ned,men nei.
Gjest Gjest Skrevet 8. mars 2009 #2 Skrevet 8. mars 2009 Det har aldri vert så god tilgang på prevansjon som det er nå. Du får kjøpt til alle døgnets tider, du kan få det i posten, helsestasjon for unge,bensinstasjoner osv Apoteken forteller at angrepilen er det salgsøkning i. Spesielt vedjulebordstider,ferie er det økt salg. Så hva er det som skjer? Normalt så tenkr jeg at tallet ille gått ned,men nei. Fordi folk er dumme. Folk har sex i fylla, glemmer kondom og så er de gravide.
Gjest Gjest Skrevet 9. mars 2009 #3 Skrevet 9. mars 2009 Fordi folk er dumme. Folk har sex i fylla, glemmer kondom og så er de gravide. Selv med inntoget av angrepilen som vi knasker som drops? tallet er jo like høyt som før den pillen kom. Skjønner itte no
Gjest Gjest Skrevet 13. mars 2009 #4 Skrevet 13. mars 2009 Fordi folk ikke sørger for prevensjon før de har sex. Selv da jeg var single hadde jeg alltid kondomer tilgjengelig - i tilfelle situasjonen endret seg, så slapp jeg å stresse med det da.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå