Gjest Gjest_Minnie_* Skrevet 8. mars 2009 #1 Skrevet 8. mars 2009 Bestilte mineral veil fra ID på ebay, og fikk det i går. Ble litt overasket, for jeg trodde mineral veil var for å matte ned og gjøre sminken mer holdbar? Har jeg misforstått? Bruker ID foundation under. Mineral veil'en hadde jo skimmer i seg, så ble ikke akkurat mattere i huden av den... Hva er egentlig greia med mineral veil, og merker dere som bruker den at den gjør en stor forskjell? Og - hvilken kost bruker dere til den? Jeg har nå brukt samme kabuki som jeg bruker til foundationen og børstet lett over hele ansiktet, er det dumt?
mari4ever Skrevet 8. mars 2009 #2 Skrevet 8. mars 2009 Bestilte mineral veil fra ID på ebay, og fikk det i går. Ble litt overasket, for jeg trodde mineral veil var for å matte ned og gjøre sminken mer holdbar? Har jeg misforstått? Bruker ID foundation under. Mineral veil'en hadde jo skimmer i seg, så ble ikke akkurat mattere i huden av den... Hva er egentlig greia med mineral veil, og merker dere som bruker den at den gjør en stor forskjell? Og - hvilken kost bruker dere til den? Jeg har nå brukt samme kabuki som jeg bruker til foundationen og børstet lett over hele ansiktet, er det dumt? mineral veil matter ikke i det hele tatt, nei. pga det inneholder jo nettop, skimmer. mineral veilen bruker jeg bare i kinnene , ikke i t-zonen. merker bare litt forskjell hvis jeg bruker mineral veilen. bruker handy kabuki. denne kosten gir god dekkevne. hvis du bruker en kabuki til foundationen, så kan du bare bruke den samme til mineral veilen, det er denne kosten du skal bruke til å påføre veilen.
LillAmalie Skrevet 12. mars 2009 #3 Skrevet 12. mars 2009 er det ikke menningen at i.d sin minerail veil skal gjøre at huden ikke blir blank??
Gjest Miley Skrevet 12. mars 2009 #4 Skrevet 12. mars 2009 Min matter ned den, er ikke så mye shimmer i den at det merkes. Blir blankere om jeg ikke bruker den. Jeg bruker egen kost på den, en med litt mindre dekkevne en kabukien.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå