Gjest Juju_ Skrevet 4. mars 2009 #1 Skrevet 4. mars 2009 Hva er din favorittjeans (merke, modell) og hvorfor?
golda Skrevet 4. mars 2009 #2 Skrevet 4. mars 2009 Jeg har et par Baby Path-jeans jeg elsker. Varme, myke, ingen irriterende "kanter". Me låvv it. :-)
Gjest Gjest Skrevet 4. mars 2009 #3 Skrevet 4. mars 2009 Victorias secret. Sliter med å finne jeans som passer godt siden jeg er har store lår og pittelite liv. VS passer helt supert.
Shinana Skrevet 4. mars 2009 #4 Skrevet 4. mars 2009 Miss Sixty Eden er mine favorittjeans. Har dem både i 100% bomull og i stretch. De passer veldig godt til min figur, og er veldig behagelige å ha på. Bruker dem til alt! :-) Ellers så liker jeg Killah Marilyn og Diesel Clush.
MissStiles Skrevet 4. mars 2009 #5 Skrevet 4. mars 2009 Det må være et par som jeg har kjøpt på Vero Moda for noen år siden.. Med hjerter på lommene.. Jeg klarer ikke å kvitte meg med den buksa. Veldig behagelig å gå i!
Gjest ~♥ƒαѕн	 Skrevet 5. mars 2009 #6 Skrevet 5. mars 2009 liker de fleste fra diesel jeg :-) men egentlig en av de buksene jeg har som sitter best på utover dagen, er en fra h&m! men uansett har jeg ganske dårlig erfaring med jeans, liker ikke med høye liv for det kler meg ikke, men de med lave liv vil sette seg under hoften hele tiden, så jeg får det beltefleske..
Ethereal Skrevet 5. mars 2009 #7 Skrevet 5. mars 2009 Jeg liker generelt buksene fra Bik Bok. De sitter fint på meg. Jeg foretrekker de med skinny bein, og som er mellomhøy i livet. Har også en bukse fra Gina Tricot som sitter helt fantastisk på meg.
Gjest Kirsebaer Skrevet 10. mars 2009 #8 Skrevet 10. mars 2009 (endret) ghg Endret 28. april 2009 av Kirsebaer
Gjest Juju_ Skrevet 10. mars 2009 #9 Skrevet 10. mars 2009 Min favorittjeans er fra Tiger of Sweden, modell Skogsberg. enig!
Gjest *Ulla* Skrevet 10. mars 2009 #10 Skrevet 10. mars 2009 (endret) Nudie jeans: Tight long John Aldri vært mer fornøyd med en bukse! Den sitter som støpt uten å stramme, myk med masse stretch. Endret 10. mars 2009 av *Ulla*
desperate Skrevet 11. mars 2009 #11 Skrevet 11. mars 2009 (endret) Levi's 503 Loose fit er favoritten for tiden tror jeg. Baggy <3 Endret 11. mars 2009 av desperate
Ambivalent Skrevet 11. mars 2009 #12 Skrevet 11. mars 2009 Nudie jeans: Tight long John Aldri vært mer fornøyd med en bukse! Den sitter som støpt uten å stramme, myk med masse stretch. Har hørt masse bra om den! Har ingen favorittjeans jeg. *snufs* Den nærmeste må vel være Lee Leola.
Anglofil Skrevet 13. mars 2009 #13 Skrevet 13. mars 2009 Kjøpt i England, uten noe spesielt merke. Veldig behagelige, supergode å gå i, har et fint snitt og ser kule ut. Mvh Yvonne
Geir-Anders Skrevet 16. mars 2009 #14 Skrevet 16. mars 2009 Favorittjeans må vel være den jeg har på meg her og nå,DIVIDED snekkerbukse,er behagelig å ha på.
GodsChild Skrevet 16. mars 2009 #15 Skrevet 16. mars 2009 Min all time favorite maa vaere en skinny jean fra H&M, kjoepte den for et par aar siden, men det er ikke &Denim. Jeg er ogsaa veldig glad i en av mine lyse skinny jeans fra Baby Phat og en capri fra Apple Bottoms. De sitter alle som stoept, og det er ikke noe som skjer hver dag
Gjest Bond Skrevet 16. mars 2009 #16 Skrevet 16. mars 2009 Har aldri før vært noe jeans-fan, men fant et par på Sand som sitter helt fantastisk bra. Helt vanlige blå jeans med litt stretch og ganske høy liv.
LekeHusmor Skrevet 17. mars 2009 #17 Skrevet 17. mars 2009 de nye jeansene fra Mexx er helt supre, spesielt bootcut modellen Charm. Ellers er mange av favorittjeansene mine fra den spanske kjeden Stradavarius. Seven (For all mankind) har også finfine jeans
Gjest Gjest Skrevet 17. mars 2009 #18 Skrevet 17. mars 2009 Hva er din favorittjeans (merke, modell) og hvorfor? Gap. Billig. Har passe store lommer bak slik at rævva ikke ser så svær ut som den gjør med små lommer. Alle olabukser som har små lommer får alle jenters rumper til å se schvære ut. Uansett. :-p
Gjest Gjest_Becky_* Skrevet 20. mars 2009 #19 Skrevet 20. mars 2009 Nudie jeans: Tight long John Aldri vært mer fornøyd med en bukse! Den sitter som støpt uten å stramme, myk med masse stretch. Hvor har du kjøpt den? Ser de selger den på nettet, men trenger å prøve før jeg evt kjøper. Og, hvordan fasong er du? Jeg er en typisk timeglass og har vanskelig for å finne bukser, som så mange andre På forhånd takk
Ambivalent Skrevet 21. mars 2009 #20 Skrevet 21. mars 2009 Hvor har du kjøpt den? Ser de selger den på nettet, men trenger å prøve før jeg evt kjøper. Og, hvordan fasong er du? Jeg er en typisk timeglass og har vanskelig for å finne bukser, som så mange andre På forhånd takk Vet de har Nudiebukser på Carlings.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå