~banshee Skrevet 2. mars 2009 #1 Skrevet 2. mars 2009 Har hatt kjæreste i over tre år. Av og til er jeg nesten litt nyforelsket igjen, spesielt når vi har sex, da føler jeg "gnisten", og når vi gjør koselige ting bare oss sammen. Men noen ganger, er følelsene mine helt "av". Noen ganger får jeg ikke meg selv til å se på ham som noe annet enn en venn, klarer ikke å ha kjærestefølelsen hele tiden. Vet at forelskelsen vanligvis går over og går over til sterkere følelser. Jeg lurer på om jeg har gått over til de sterkere følelsene nå eller ikke - om jeg har gått glipp av den der "elsker deg"-fasen? Eller kanskje den er litt oppskrytt. Vi har det bra, da. Men av og til lurer jeg på om jeg hadde trengt en ny person i livet. Hvordan har dere det med kjæresten deres?
Silli Skrevet 2. mars 2009 #2 Skrevet 2. mars 2009 Har hatt kjæreste i over tre år. Av og til er jeg nesten litt nyforelsket igjen, spesielt når vi har sex, da føler jeg "gnisten", og når vi gjør koselige ting bare oss sammen. Men noen ganger, er følelsene mine helt "av". Noen ganger får jeg ikke meg selv til å se på ham som noe annet enn en venn, klarer ikke å ha kjærestefølelsen hele tiden. Vet at forelskelsen vanligvis går over og går over til sterkere følelser. Jeg lurer på om jeg har gått over til de sterkere følelsene nå eller ikke - om jeg har gått glipp av den der "elsker deg"-fasen? Eller kanskje den er litt oppskrytt. Vi har det bra, da. Men av og til lurer jeg på om jeg hadde trengt en ny person i livet. Hvordan har dere det med kjæresten deres? Jeg har det knall bra med min kjæreste. vi har jo våre "ups and downs" men sånn er det jo bare. Jeg ser på han som en bestevenn, men samtidig en kjæreste.
tinky_winky Skrevet 2. mars 2009 #3 Skrevet 2. mars 2009 Har hatt kjæreste i over tre år. Av og til er jeg nesten litt nyforelsket igjen, spesielt når vi har sex, da føler jeg "gnisten", og når vi gjør koselige ting bare oss sammen. Men noen ganger, er følelsene mine helt "av". Noen ganger får jeg ikke meg selv til å se på ham som noe annet enn en venn, klarer ikke å ha kjærestefølelsen hele tiden. Vet at forelskelsen vanligvis går over og går over til sterkere følelser. Jeg lurer på om jeg har gått over til de sterkere følelsene nå eller ikke - om jeg har gått glipp av den der "elsker deg"-fasen? Eller kanskje den er litt oppskrytt. Vi har det bra, da. Men av og til lurer jeg på om jeg hadde trengt en ny person i livet. Hvordan har dere det med kjæresten deres? Jeg har det veldig bra med min kjæreste, vi har vært sammen i 14 mnd. nå.. Vi har avstandsforhold, og hver gang han er hjemme har jeg den "ny-forelsket"-følelsen, men den forsvinner (desverre) litt en stund etter at han har reist opp igjen i militæret. Men tror det da går over til de sterkere "elsker deg"-følelsene,samtidig som at han har vært der en stund, og jeg er blitt så vant til å savne han at jeg "gjemmer vekk" de følelsene litt for å gjøre det lettere for meg selv Tror ikke den fasen er oppskrytt, men tror det går litt opp og ned, det gjør det nok for alle Og så lenge dere har det bra og gjør koselige kjæresteting sammen slik at du føler "gnisten" innimellom, tror jeg ikke det er rart at følelsene din av og til er "av"
Gjest LanaLane Skrevet 2. mars 2009 #4 Skrevet 2. mars 2009 Har hatt kjæreste i over tre år. Av og til er jeg nesten litt nyforelsket igjen, spesielt når vi har sex, da føler jeg "gnisten", og når vi gjør koselige ting bare oss sammen. Men noen ganger, er følelsene mine helt "av". Noen ganger får jeg ikke meg selv til å se på ham som noe annet enn en venn, klarer ikke å ha kjærestefølelsen hele tiden. Vet at forelskelsen vanligvis går over og går over til sterkere følelser. Jeg lurer på om jeg har gått over til de sterkere følelsene nå eller ikke - om jeg har gått glipp av den der "elsker deg"-fasen? Eller kanskje den er litt oppskrytt. Vi har det bra, da. Men av og til lurer jeg på om jeg hadde trengt en ny person i livet. Hvordan har dere det med kjæresten deres? Jeg har det på omtrent samme måte som deg, bortsett fra at jeg aldri ser på ham som kun en venn da. Jeg tror det kalles kjærlighet rett og slett:) enkelte ganger har jeg sommerfugler i hele kroppen, og alt jeg klarer er å tenke på ham(spesielt om han er borte), mens enkelte ganger er det bare "oss" på en måte. Hva mener du med at du har gått glipp av "jeg elsker deg"fasen? Hvilken fase er det? Vi gikk glipp av datingfasen, den usikre forelskelsen, noe jeg helt klart kunne ha tenkt meg, men sånn erre bare. Regner med det er mange som ha villet gitt opp flørtefasen for å ende opp med den store kjærligheten til slutt
LitaPia Skrevet 2. mars 2009 #5 Skrevet 2. mars 2009 Jeg har det veldig godt sammen med kjæresten min, Føler at han er den vakreste og snilleste mannen som finnes. Så har enda STERKE kjærestefølelser for ham
Gjest LonelyAngel Skrevet 2. mars 2009 #6 Skrevet 2. mars 2009 Har vært sammen med min kjæreste i 3 år. Er kjempe forelsket. Men av og til er jeg mindre, og da føles vi bare ut som venner. Men det tror jeg er helt normalt :-) Det kommer en grå hverdag hos alle av og til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå