Gjest irritert :( Skrevet 28. februar 2009 #1 Skrevet 28. februar 2009 Er så sint og lei.. Lokalet vi skulle ha festen i har gått konkurs , så nå står vi uten lokale og mat og bryllupet skal holdes i mai. Aner ikke hva jeg skal gjøre. Noen tips??? føler hele bryllupet er spolert.. :(
Gjest Gjeste Blondie65 Skrevet 28. februar 2009 #3 Skrevet 28. februar 2009 Er så sint og lei.. Lokalet vi skulle ha festen i har gått konkurs , så nå står vi uten lokale og mat og bryllupet skal holdes i mai. Aner ikke hva jeg skal gjøre. Noen tips??? føler hele bryllupet er spolert.. :( Blir lokalet stående tomt eller er det noen andre som overtar? Kan dere leie det og eventuelt bruke et cateringfirma til maten hvis det ikke er startet opp igjen virksomhet i det til dere skal ha bryllup?
zilje_k Skrevet 1. mars 2009 #4 Skrevet 1. mars 2009 TS!! Du bor vel tilfeldigvis ikke i Gjøvik?? Og det er vel ikke tilfeldigvis Tranberg gård?? Isåfall fikk jeg like sjokk og er like frustrert som deg!! Men vi skal "heldigvis" ikke gifte oss før i august.. Men uansett.. Utrolig kjedelig.. Blir frustrert jeg...
Gjest Gjest Skrevet 1. mars 2009 #5 Skrevet 1. mars 2009 TS!! Du bor vel tilfeldigvis ikke i Gjøvik?? Og det er vel ikke tilfeldigvis Tranberg gård?? Isåfall fikk jeg like sjokk og er like frustrert som deg!! Men vi skal "heldigvis" ikke gifte oss før i august.. Men uansett.. Utrolig kjedelig.. Blir frustrert jeg... Synes dere skal slutte å klage så lenge dere ikke har betalt inn noe på forskudd. De pengene kan i såfall ansees som tapt.
Gjest Gjeste Blondie65 Skrevet 1. mars 2009 #6 Skrevet 1. mars 2009 Synes dere skal slutte å klage så lenge dere ikke har betalt inn noe på forskudd. De pengene kan i såfall ansees som tapt. Jeg synes det må være lov å være frustrert over at man på kort tid må finne nytt lokale og planlegge på nytt uten å motta sure oppstøt av denne typen.
Gjest Gjest Skrevet 1. mars 2009 #7 Skrevet 1. mars 2009 Synes dere skal slutte å klage så lenge dere ikke har betalt inn noe på forskudd. De pengene kan i såfall ansees som tapt. Handler nok ikke bare om pengene tenker jeg. Ganske fortvilet å skulle ha bryllup i mai måned, nå er vi i mars og vedkommende har ikke bryllupslokale. Skjønner veldig godt dere blir stressa av det.
Gjest hopeful Skrevet 1. mars 2009 #8 Skrevet 1. mars 2009 Uff så leit! Lettere å hjelpe deg med tips hvis vi vet hvor i landet du befinner deg! Krysser fingrene for at dere finner et lokale dere er fornøyd med:)
Jade Skrevet 1. mars 2009 #9 Skrevet 1. mars 2009 Er det bare lokale dere har mistet? Eller innebærer det full pakke med mat, oppdekking, servitører osv? Utrolig kjedelig :/ Når dere har så kort tid igjen, er ofte de beste og rimeligste lokalene opptatt :/
Gjest Alkaline Skrevet 3. mars 2009 #10 Skrevet 3. mars 2009 Bare let litt hver dag. Det er alltid klubbhus eller bedehus som er ledig. Det er bedre enn ingensteds. Skjønner godt din frustrasjon, når noe så essensielt går i bøtta. Men hei! Fortsatt litt tid på dere Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå