Gjest Gjest Skrevet 1. mars 2009 #2 Skrevet 1. mars 2009 Det er litt det motsatte av nordisk fint og tynt hår. Altså hårstråene er i seg selv tynne. Grov tekstur på hår finner man mer i sydligere land.
Gjest Sandbekken Skrevet 1. mars 2009 #3 Skrevet 1. mars 2009 Tekstur er et ord for "overflatevirkning" altså hvordan matrealet føles og ser ut så når hår er grovt i teksturen vil det si at det har tykkere hårstrå og ofte også litt fall..
Strix Skrevet 1. mars 2009 #4 Skrevet 1. mars 2009 En venninne av meg har grov tekstur, jeg har fin, vi har begge kort hår. Hun kan omtrent sette opp håret bare med å forme det med hendene for det former seg veldig lett og holder seg sånn. Mitt fine, silkemyke hår er håpløst til det samme og krever ekstra mye stæsj
Gjest Sandbekken Skrevet 1. mars 2009 #5 Skrevet 1. mars 2009 Jeg har slikt hår.. sigøyner hår kaller noen det foresten jeg liker det ikke, for det føles så stivt ut hele tiden og trenger masse pleie, fordi slikt hår ofte har tendenser til å bli tørt fortere
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå