Gjest Revenka Skrevet 22. februar 2009 #1 Skrevet 22. februar 2009 Vurderer å melde meg inn i sats men lurer litt på barnepassen. Er den noe særlig mon tro? Noen som har erfaring med barnepass på treningssentere? Tassen er 2,5 mnd.
Eplefe Skrevet 22. februar 2009 #2 Skrevet 22. februar 2009 Faktisk, en kompis av meg (som og er her på forumet) jobber der, og han har god erfaring med barnepass. Får god kontakt med ungene, osv. Tror og de har minst èn utdannet pedagog på jobb hele tiden.
Gjest ¤bella¤ Skrevet 22. februar 2009 #3 Skrevet 22. februar 2009 . Tror og de har minst èn utdannet pedagog på jobb hele tiden. Det tror jeg ikke er tilfelle over alt. Hvordan barnepasse fungerer varierer nok fra treningssenter til treningssenter. Nå barnet er så lite som det er, så krever det jo ikke så mye. De gir ikke mat og skifter ikke bleie, men de kommer jo og henter mamman om det er behov for det.
Gjest MåneSkygge Skrevet 22. februar 2009 #4 Skrevet 22. februar 2009 Jeg har bare positive erfaringer med pass på sats.
Umuriel Skrevet 22. februar 2009 #5 Skrevet 22. februar 2009 Vi har utelukkende positive erfaringer med MiniSats, brukte det senest idag. Men der vi trener er det i utgangspunktet 6 mnd aldersgrense på babyene. Før dette kan man dra på treningstimer der man kan ha med seg babyen. Jeg likte de timene godt.
Gjest utlogga nå Skrevet 22. februar 2009 #6 Skrevet 22. februar 2009 Utlogga siden dette er lett å identifisere brukern min med.. Jeg jobber på MiniSATS der vi passer ungene deres. Her er sånn det funker hos oss: 1 person på jobb, men får hjelp fra resepsjonen når det trengs. Barnet må være minimum 6 uker. Foreldre kan maks være borte 1,5 time og må si fra hvor det er. Må barnet byttes på,mates eller av annen grunn gråter, henter vi foreldre. det er begrensning på antall barn, men jeg har aldri måtte sagt at vi er fulle. Noe mer du lurer på, bare spør:)
MellonCollie Skrevet 23. februar 2009 #7 Skrevet 23. februar 2009 På SATS her må barna være over 3 måneder for å passes der. Så det er tydligvis ulikt fra senter til senter Ellers har jeg ingen erfaringer, men følger med her for å se om det kommer noen. Jeg går snart tom for grunner til å ikke komme i gang med treninga
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå