Gjest mattahara Skrevet 1. juli 2003 #1 Skrevet 1. juli 2003 heisan... Lurte på om noen hadde noen tips til meg ang å få redusert litt på mine svomlende lår og rumpe... he he Jeg er slank i overkroppen og ved magen, men så kommer hoftene,rompa og lårene da... de er jo f... meg så j.... Sliter skikklig med å finne bukser som passer PS har ikke råd til treningsstudio....
Gjest Anonymous Skrevet 2. juli 2003 #2 Skrevet 2. juli 2003 Samme her...tror dette er et problem for mange jenter!
Gjest Anonymous Skrevet 9. juli 2003 #3 Skrevet 9. juli 2003 Hei! Dette gjelder i høyeste grad meg også, i alle fall når jeg skal prøve skjørt!! Føler at jeg ser ut som et ruter ess i det meste. MEN... jeg har funnet ut at det hjelper litt på buen på utsiden å gå - fort!! Det må nok så mye som 3-4 turer i uka til for å bli smalere, men det funker. Du rekker det fint mellom to gode tv-program dersom det er et dårlig i mellomtida. Du blir varm og svett, men du ser også mye fin natur samtidig. Jeg hater og jogge, men det er morsommere å gå. Lykke til!!!
Gjest Donna Skrevet 12. juli 2003 #4 Skrevet 12. juli 2003 Jeg også !!!!! MÅ begynne å trene snart igjen .....huff ....hadde jeg bare merket at det hjalp ................ Gi meg et spark i baken noen - jeg trenger det !!! Vil jo ikke se sånn ut
Rapitap Skrevet 12. juli 2003 #5 Skrevet 12. juli 2003 Jeg henger meg gjerne på en pakt, jenter? Noen som har lyst å urforme ett 'program' vi sammen kan utføre? Støtte hverandre litt og litt sånt??? =)
Gjest Anonymous Skrevet 12. juli 2003 #6 Skrevet 12. juli 2003 Jeg likte det med et Program !!! Det er jo håpløst å skulle prøve selv å få til noe ...mye lettere om man har noe å gå etter ....og er flere !!! Kom igjen jenter - Noen som har peiling og kan gi noen tips til utforming av et passende program for å få bukt med våre problemer?? *ber pent*
Rapitap Skrevet 14. juli 2003 #7 Skrevet 14. juli 2003 Jeg likte det med et Program !!! Det er jo håpløst å skulle prøve selv å få til noe ...mye lettere om man har noe å gå etter ....og er flere !!! Kom igjen jenter - Noen som har peiling og kan gi noen tips til utforming av et passende program for å få bukt med våre problemer?? *ber pent* Ja, hvordan skal vi gjøre dette? Det er jo bra om man er innlogget - slik at vi kan sende hverandre PM.... 1.Steg! -> Hvem er med? Mattahara Anafugia Gjest...?
Sannasol Skrevet 14. juli 2003 #8 Skrevet 14. juli 2003 Jeg og vil være med. :D Er en uforbederlig PÆREFASONG-DAME. Smal i livet og brei over ræva. Håpløst å finne skjørt og bukser som sitter fint. Program hvor er du? 8)
Rapitap Skrevet 14. juli 2003 #9 Skrevet 14. juli 2003 1.Steg! -> Hvem er med? Mattahara Anafugia Gjest...? Sannasol Okey, da er vi 4 stykker... =)
Rapitap Skrevet 14. juli 2003 #10 Skrevet 14. juli 2003 Vi kan jo alle gjøre litt research? Surfe litt på nett...så kan vi fordele oppgaver som : hvem skal skrive menyen? hvem skriver opp øvelser vi alle må gjøre? Jeg kan hoste opp ett slags program, men finner det selv også vanskelig. Ellers hadde jeg vel ikke trengt dette. Men det jeg IKKE kan så veldig er....dette med motivasjon. Men føler det hjelper på når vi alle er i samme situasjon. Synes vi alle skal skrive vekt....og sånn også. Så lager vi uke for uke program....det er lettere med kortsiktige mål. =)
Sannasol Skrevet 14. juli 2003 #11 Skrevet 14. juli 2003 Takk! Jeg så en tråd lenger ned her fra en gjest kalt "kjenner meg ikke igjen". Hun hadde buktet problemet bra, og har et program. Det skulle vi hatt!!
Rapitap Skrevet 14. juli 2003 #12 Skrevet 14. juli 2003 Ja, stemmer det. Tenkte jeg skulle nevne det i går men glemte det. Hvilket program følger/fulgte hun? Noe vi kan rappe? *hehe*
Gjest Scarlet Skrevet 15. juli 2003 #14 Skrevet 15. juli 2003 Steppemaskin, sykling, bruke styrkeapparater som skal brukes av beina. Jeg har i hvertfall oppnådd muskuløse lår, rompe etc. av dette. Man må gjøre det over lengre tid selvfølgelig og et par ganger i uka. Gjerne oftere enn det også hvis man har tid til det.
Sannasol Skrevet 15. juli 2003 #15 Skrevet 15. juli 2003 Er vanlig gange bra for dette problemet? Iallefall foreslår jeg at vi minst 3 ganger i uka må gå i minst 45 min. OK? Åsså var det øvelser da. Jeg har noen i en bok hjemme. Men, vi skulle jo målt centimeter da. Flere forslag her?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå