cypress Skrevet 13. februar 2009 #81 Skrevet 13. februar 2009 Jenny Packham - Elizabeth, her og her. Elsker den For en fantastisk kjole!!!! Man må nesten slutte å se på kjoler etter at man har kjøpt selv, lett å begynne å tvile litt... Jeg har denne fra Demetrios Syns foresten den er finere i virkeligheten enn på bildet.. Vedlegg fjernet. Reglene. Arwen (mod) Fikk ikke lov til å vise dere bildet gitt, teiteste jeg har sett. http://www.brides.com/fashion/dresses/gall...et=3346#_chip=0 Den var jeg like ved å kjøpe også... Men endte i stedet opp med denne: Benjamin Roberts Bla frem til kjolen som har nummer 1065. Det er litt uti "boka", men i mellomtiden får dere se mye andre fine kjoler da..
Musihus Skrevet 14. februar 2009 #82 Skrevet 14. februar 2009 Bare hyggelig Så forresten på en UK bryllupsblogg at folk klaget på at JP aldri svarer på mail, så du får ringe og mase på dem. Jeg skal ha Suzanne Nevilles Solandra. Synes ikke at bildet gjør kjolen noen 'justice', men det er det eneste bildet jeg finner på nettet: http://www.theweddingshop.co.uk/suzanne_neville.html (kjole nr 4, første rad) Det synes ikke på bildet, men den har et ganske langt slep og snøring i ryggen. Skal ha den med en ganske tettsittende chiffon bolero med 3/4 armer. Som du skjønner, er jeg litt anti-pynt/perler osv... Kjempefin!!! Jeg kan tenke meg at den er nydelig på. Jeg er heller ikke sånn veldig glad i for mye stæsj. Kjolen jeg skal ha har litt glitter på toppen da, men ellers er den ikke noen typisk brudekjole. Fikk som nevnt tidligere tips om at den kunne sys om til en kortere kjole og farges. Flere som hadde gjort det og brukt den i andre selskaper :-)
Gjest Gjest Skrevet 14. februar 2009 #83 Skrevet 14. februar 2009 Kan starte jeg: her er (en som ser omtrent ut som) min: min kjole Den ser omtrent ut som min kjole også! Veldig veldig fornøyd!!! Vakre vakre kjolen
Coriander Skrevet 14. februar 2009 #84 Skrevet 14. februar 2009 Kjempefin!!! Jeg kan tenke meg at den er nydelig på. Det som er så fantastisk med den kjolen, som de andre kjolene ikke hadde, er snittet og hvor utrolig flatterende den er på. Den får meg til å se tynn ut, noe jeg ikke er og det er ikke noe stramt korsett som klemmer ting inn, det er bare en utrolig bra designet kjole sånn sett Den veier heller nesten ingenting, de andre kjolene jeg prøvde var tunge og stive i forhold. Gleder meg noe så utrolig til å ha den på!
Gjest Gjest Skrevet 16. februar 2009 #85 Skrevet 16. februar 2009 Nå har jeg sett igjennom alle kjolene i denne tråden, og for å være ærlig, så finner jeg ingen jeg kunne tenkt meg!...altså ingen inspirasjonstråd for meg Dette er sååå vanskelig altså, er det ingen kjole der ute for meg..? Hvordan gikk dere fram for å finne deres drømmekjole?
Musihus Skrevet 16. februar 2009 #86 Skrevet 16. februar 2009 Nå har jeg sett igjennom alle kjolene i denne tråden, og for å være ærlig, så finner jeg ingen jeg kunne tenkt meg!...altså ingen inspirasjonstråd for meg Dette er sååå vanskelig altså, er det ingen kjole der ute for meg..? Hvordan gikk dere fram for å finne deres drømmekjole? Det er vanskelig Heldigvis hadde jeg en god ide om type kjole jeg ønsket: 1. Ikke bløtkake 2. Ikke masse krimskrams på hele kjolen 3. God kvalitet på stoff 4. Ikke den helt typiske kjolen som "alle har" Tittet på nettet og i et par brudemagasin og fant designere som noen hadde kjoler som jeg likte: sanpatric.com jennypackham.com Så dro jeg på prøverunde i brudesalongene, og endte altså opp med denne kjolen som jeg følte passet meg godt; Manouka
Musihus Skrevet 16. februar 2009 #87 Skrevet 16. februar 2009 Tittet på nettet og i et par brudemagasin og fant designere som noen hadde kjoler som jeg likte: sanpatric.com jennypackham.com Glemte forresten www.ceciliemelli.no og Iselin Engan sine kjoler :gjeiper:
Gjest Gjest Skrevet 16. februar 2009 #88 Skrevet 16. februar 2009 Det er vanskelig Heldigvis hadde jeg en god ide om type kjole jeg ønsket: 1. Ikke bløtkake 2. Ikke masse krimskrams på hele kjolen 3. God kvalitet på stoff 4. Ikke den helt typiske kjolen som "alle har" Listen din så omtrent lik ut som min, bare at jeg kanskje ønsker litt mer "klassisk" kjole.. ikke helt enkelt i en "bløtkakekjole"-verden Takk for tips! Kanskje jeg får litt inspirasjon ut av denne tråden jeg også
Phaedra Skrevet 16. februar 2009 #89 Skrevet 16. februar 2009 Det er vanskelig Heldigvis hadde jeg en god ide om type kjole jeg ønsket: 1. Ikke bløtkake 2. Ikke masse krimskrams på hele kjolen 3. God kvalitet på stoff 4. Ikke den helt typiske kjolen som "alle har" Ca. akkuratt samme lista som jeg hadde. Var innom San Patric og jenny packham jeg og, og endte opp med jenny packham heh
Phaedra Skrevet 16. februar 2009 #90 Skrevet 16. februar 2009 www.ceciliemelli.no http://www.ceciliemelli.com/ i tilfelle folk ikke finner siden
Musihus Skrevet 16. februar 2009 #91 Skrevet 16. februar 2009 Ca. akkuratt samme lista som jeg hadde. Var innom San Patric og jenny packham jeg og, og endte opp med jenny packham heh Ikke sant. Er helt forelsket i Jenny Packham kjolene - ingenting er bra nok etter jeg fikk prøve de på meg. Så fantastisk materiale, snitt og design :rødme: Hvilken kjolemodell skulle du ha da?
Musihus Skrevet 16. februar 2009 #92 Skrevet 16. februar 2009 Hvilken kjolemodell skulle du ha da? Ehhh.. det har jeg spurt om før, jah. Og du skulle ha Elisabeth. Herregud rotehode
Gjest Gjest Skrevet 17. februar 2009 #93 Skrevet 17. februar 2009 http://www.ceciliemelli.com/ i tilfelle folk ikke finner siden Der var det mye flott! Tusen tusen takk :rødme:
Gjest Gjest Skrevet 20. februar 2009 #94 Skrevet 20. februar 2009 Hei.. Dette er min nydelige kjole http://www.christiane.no/imogene.html Nr 2 på denne siden, men jeg vil bruke den uten jakke på.
Gjest Gjest Skrevet 20. februar 2009 #95 Skrevet 20. februar 2009 Så utrolig mange flotte kjoler, og så forskjellige de er alle sammen. Her er min kjole: http://www.splasposa.com/ls2009/indexLS2009.html Det er den som kommer opp på forsiden. Kolleksjon-09, side 4, "frontera".
Concertina Skrevet 23. februar 2009 #96 Skrevet 23. februar 2009 Jeg skal ha en kjole fra Novia d'Art, modell Triana Trodde ikke jeg kunne ha en slik fasong, så den er helt anerledes enn det jeg trodde jeg kom til å ende opp med. Men jeg kledde overhode ikke prinsessesnittet, liker ikke paljetter og bling, men samtidig så ville jeg ha noe som var litt spesielt Kjolen er mye vakrere i virkeligheten, og jeg synes den krever mer former enn modellberta har for å falle pent nok: Forfra Detalj Bakfra
HellCat Skrevet 23. februar 2009 #97 Skrevet 23. februar 2009 Jeg skal ha en kjole fra Novia d'Art, modell Triana Trodde ikke jeg kunne ha en slik fasong, så den er helt anerledes enn det jeg trodde jeg kom til å ende opp med. Men jeg kledde overhode ikke prinsessesnittet, liker ikke paljetter og bling, men samtidig så ville jeg ha noe som var litt spesielt Kjolen er mye vakrere i virkeligheten, og jeg synes den krever mer former enn modellberta har for å falle pent nok: Forfra Detalj Bakfra Den var nydelig! :rødme:
Kjolegal Skrevet 23. februar 2009 #99 Skrevet 23. februar 2009 Jeg skal ha en kjole fra Novia d'Art, modell Triana Trodde ikke jeg kunne ha en slik fasong, så den er helt anerledes enn det jeg trodde jeg kom til å ende opp med. Men jeg kledde overhode ikke prinsessesnittet, liker ikke paljetter og bling, men samtidig så ville jeg ha noe som var litt spesielt Kjolen er mye vakrere i virkeligheten, og jeg synes den krever mer former enn modellberta har for å falle pent nok: Forfra Detalj Bakfra Sååååå nydelig !! Hvor har du kjøpt den ? Og jeg må bare spørre om pris...
Concertina Skrevet 23. februar 2009 #100 Skrevet 23. februar 2009 Sååååå nydelig !! Hvor har du kjøpt den ? Og jeg må bare spørre om pris... Takk Kjøpte den på Brudehuset i Lillestrøm, kostet aaaaltfor mye penger (14.900 kr), men mamma gråt da hun så meg i den og mente det var vel verdt de pengene, og siden hun insisterte på å sponse kjolen...
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå