Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Det blir til tider høye temperaturer i diskusjonene her inne, med utskjelling og det ene med det andre. Jeg syns det er på tide med en positiv tråd, hvor det kan være rom for heder og ære.

Jeg vil derfor starte med å si at jeg syns Pinting og Caya har mye fornuftig å si. :blomst:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tusen takk! Det var veldig hyggelig å høre :smilorange:

Skrevet

Det kan da ikke bare være jeg som har hyggelige ting å si om mine meddebattanter?

Skrevet (endret)

Jeg synes Tabris og Vera Vinge ofte sier smarte ting :)

Endret av Caya
Gjest Elastica
Skrevet

Jeg elsker å lese om hva blant annet Eurydike og Ludovie skal ha til middag. :spise:

Skrevet

Lommerusk, ilcrappo, Kamikatze og Midgard, for mange gode innlegg innen vitenskap og teknologi.

Gjest Eurydike
Skrevet
Jeg elsker å lese om hva blant annet Eurydike og Ludovie skal ha til middag. :spise:

Og jeg elsker å lese Elasticas innlegg om interiør! :tommelsmil:

Skrevet

For en hyggelig tråd :)

Har ikke vært her lenge nok til å bite meg merke i så mange. Men jeg synes Aline skriver en del fornuftig. Og så liker jeg godt å lese Kami sine innlegg, trekker ofte på smilebåndet da :).

Gjest Gjest_Thomas_*
Skrevet

Aline har mye bra å si, ja. Bellatrix virker også som ei bra dame. Yvonne ser også ut til å ha mange jern i ilden, så det er alltid hyggelig å lese hva hun har å si.

Jeg liker også at Far til 2 er her. Jeg er uenig i mye av det han sier, men han har tatt sine standpunkt og står ved dem samtidig som han kan argumentere på en fornuftig måte uten at det blir barnehagementalitet og krangling av det.

Skrevet

Jeg syns det er vanskelig å trekke fram noen spesielt nå. Likte bedre de som var her før, og det var flere som utmerket seg da. Som Bodillen, aline, Mann42, Frk. Åberg, Leo, tentacle, Sissan. Aline er her vel fortsatt i blant, men noen som vet hva som skjedde med resten?

Skrevet
Jeg syns det er vanskelig å trekke fram noen spesielt nå. Likte bedre de som var her før, og det var flere som utmerket seg da. Som Bodillen, aline, Mann42, Frk. Åberg, Leo, tentacle, Sissan. Aline er her vel fortsatt i blant, men noen som vet hva som skjedde med resten?

:filer:

Skrevet

Jeg vil bare si at jeg synes h*n som lager de kule og morsomme trolleinleggene her hele tiden er megakul og at h*n må stå på. Vi elsker deg.

Skrevet

Jeg liker faktisk gjest.

Og mange andre. Vil ikke nevne navn, for da glemmer jeg helt sikkert noen. Synes de fleste her inne er hyggelige og saklige, heldigvis.

Skrevet
Jeg vil derfor starte med å si at jeg syns Pinting og Caya har mye fornuftig å si. :blomst:

:) Takk!

(Eh, det var meg du mente, sant? Selv om du skrev nicket mitt uten g? :ler:)

Jeg begynte å skrive en liste over de jeg synes er flinke og fornuftige her inne, men den var på over fire linjer før jeg var halvferdig...

Generelt sett synes jeg det er veldig mange som er flinke på vitenskapstrådene, også er jeg litt svak for de som klager over dårlig rettskrivning og grammatikk.

Men - noen som fortjener litt ekstra heder og ære er defremdeles klarer å holde seg på et saklig nivå når de er uenige med noen! Det er det jammen ikke ofte man ser i nettdiskusjoner! Jeg har flere ganger opplevd å få større respekt for de jeg ikke er enig med (eller til tider synes har helt idiotiske meninger) enn de jeg er enig med på grunn av argumentasjonsteknikk og oppførsel. :klappe:

Skrevet
:filer:

:strix:

Jeg setter synes Tabris og Vera Vinge ofte sier smarte ting :)

Det var hyggelig å høre. :)

Skrevet (endret)
:kyss:

:flau:

Endret av Vera Vinge
Skrevet

Ny på forumet, så har ikke lagt merke til så mange...

Men FoxyFish utmerker seg med mange fornuftige og saklige innlegg, jeg er en stor tilhenger av henne :)

Skrevet

*Mim* virker som ei oppegående dame. Elastica også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...