Gjest Donna Skrevet 30. juni 2003 #1 Skrevet 30. juni 2003 Sukk mine foreldre har nettopp fått ny pc - og jeg driver og kobler og installerer. Jeg ville selvsagt ha tilgang til messenger - og registrerte meg igjen med nettpassport eller hva det het er i windovs messenger...........men problemeet nå er at hve gang vi logger på - eller går inn på windows messenger - SÅ LOGGER DEN PÅ AUTOMATISK UTEN Å SPØRRE ETTER PASSORD !!! SÅ NÅ KAN DE LOGGE PÅ SOM MEG UTEN AT DET ER MEG !! OG DE KANM SE MINE KONTAKTER !!! :o jeg har vært inne i alternativene og krysset av for å spørre om passord når jeg går til hotmail........og at den brukes av andre ..men det hjelper ikke - den logger direkte på msn. :evil: Hva må jeg gjøre?? slette meg fra windovs messenger - og laste ned MSN messenger??? :o vær så snill og hjelp meg noen !!!!! har plutselig ikke privatliv lenger når det er tilgjengelig for alle som logger på ! og forvirrende for mine kontakter hvis det ikke alltid er JEG som er online selv om jeg vises som online... :-?
Gjest Anonymous Skrevet 30. juni 2003 #2 Skrevet 30. juni 2003 På MSN kan man jo krysse av i Alternativer og Generelt at man ikke ønsker automatisk pålogging hver gang man kobler på internett. Er det ikke noe sånt på Windows og da? Kanskje ikke så mye hjelp fra meg her, men..
Gjest Anonymous Skrevet 30. juni 2003 #3 Skrevet 30. juni 2003 http://bizforums.itrc.hp.com/cm/QuestionAn...79cd0f9,00.html Hiv hele skiten og last inn noe annet!!
Gjest Donna Skrevet 30. juni 2003 #4 Skrevet 30. juni 2003 Grrrrrrrr!!!!! :evil: Hvorfor lager de til noe som er så irriterende vanskelig å bli kvitt da!!!??? Jeg tørr ikke begynne å slette heller ..........det jeg burde gjort var å få noen med peiling til å avinstallere hele internetten - og så legge det inn på nytt .........hvis DET hjelper da ......... VANLIG MSN messenger vil jeg ha - men ikke windows messenger - og iallefall ikke slik at den åpner seg på mine foreldres maskin og DERES e-post ....Er DET mulig? Er det ingen som har lykkest i å få bort dette her - som kan forklare en håpløs sjel hvordan ordne opp i problemet? :oops:
Marianne Skrevet 30. juni 2003 #5 Skrevet 30. juni 2003 Fjern krysset under alternativer om at den ikke skal starte når windows starter. Start den manuelt og fjern krysset for husk passord. Det funker her ihvertfall
Gjest Donna Skrevet 30. juni 2003 #6 Skrevet 30. juni 2003 jeg tok vekk det krysset ...men fikk ikke opp noen boks om å huske passord ...den bare logget på da jeg åpnet den hyyyyyyyyl!
Gjest Anonymous Skrevet 30. juni 2003 #7 Skrevet 30. juni 2003 Windows må ha gjort det slik at der mulig å slette profilen sin i Messenger? Pass språkbruken! Innlegget er endret. Tusenfryd - moderator
Gjest Virgo på annen pc Skrevet 1. juli 2003 #8 Skrevet 1. juli 2003 Windows må ha gjort det slik at der mulig å slette profilen sin i Messenger? Pass språkbruken! Innlegget er endret. Tusenfryd - moderator Sukk ..vet faktisk ikke .......vi prøvde noen i går - men det gikk ikke ....har microsoft noen suport telefon tro?
Gjest Donna Skrevet 3. juli 2003 #9 Skrevet 3. juli 2003 Nå er det fiksa har laget meg en til brukerkonto - og satt denne på automatisk oppkobling - så nå må jeg skrive inn mitt passord når jeg vil inn på min konto ..... :D og det kan ingen andre - så da er jeg redde ......foreløpig i allefall
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå