AnonymBruker Skrevet 5. mars 2011 #121 Skrevet 5. mars 2011 At jeg fantasterte om at en tidl ex av meg ble tatt av en mann.
AnonymBruker Skrevet 5. mars 2011 #122 Skrevet 5. mars 2011 Jeg drømmer mest om å zaloknulle ei dame i toeren, mens ho har oppvaskhansker og forkle på. Samtidig som jeg ville hatt henne foran min gylph så jeg kunne tatt ut min manndom å dasket henne i fjeset mens hun sugde meg å kysset meg på penis. Eller så ville jeg bundet henne, tatt på henne latex klær og satt i henne en gagball, så skulle jeg slikket henne til orgasmer som hun ikke kunne vri seg vekk fra. Helt til hun var dryppende våt og klar for meg!!!!!
Gjest Wæh Skrevet 5. mars 2011 #123 Skrevet 5. mars 2011 Noe jeg ikke vil leve ut selvsagt, men har alltid hatt fantasier om barn.
Gjest Knærten Skrevet 5. mars 2011 #124 Skrevet 5. mars 2011 Kunne vært interessant å høre om dere har noen hemmelige tabu-fantasier når dere onanerer, som i det virkelige liv ville vært veldig ekle og/eller ulovlige? 1. Da jeg var yngre fantaserte jeg om å ha sex med min storesøster. Hun drev med idrett, og hadde en kropp som Afrodite - kjærlighetens og fruktbarhetens gudinne. 2. Nå fantaserer jeg heller om å ha sex med damelandslaget i håndball - inkludert alle lesbene. 3. Jeg er UFO-entusiast, og fantaserer om å bli bortført av aliens. De vil ta meg med til romskipet deres, der jeg utsettes for diverse sex-eksperimenter. Deretter dumper de meg naken og utslitt i en bakgate i en storby. 4. Fantaserer også om at jeg løper gjennom jungelen, forfulgt av en gjeng nakne og kåte amazoner som ikke har hatt sex på flere år.
Gjest Gjest Skrevet 6. mars 2011 #125 Skrevet 6. mars 2011 2. Nå fantaserer jeg heller om å ha sex med damelandslaget i håndball - inkludert alle lesbene. Gro Hammerseng er jo ei flott dame. Er det flere enn henne som er lesbisk?
AnonymBruker Skrevet 6. mars 2011 #126 Skrevet 6. mars 2011 å ha sex med kjæresten min og bestekompisen hans samtidig men det kommer aldri til å skje
Gjest petter johanness Skrevet 13. mai 2011 #127 Skrevet 13. mai 2011 Jøss, ingen som våger å svare under sitt eget nick? :-) De fleste har vel noen tabu fantasier. I en periode var jeg utrolig tent av tanken på å bli tvunget til å bli tatt av en stor hund. Fortalte det til kjæresten min, og han tente på ideen! Gjett om den tanken forlot meg fort da! Hehe Har masse fetisj fantasier, men de er jo ikke tabu egentlig. Enig med en av de som kaller seg "Gjest" i denne tråden; utrolig tåpelig med disse "Æsj"-kommentarene!
kriztine Skrevet 13. mai 2011 #128 Skrevet 13. mai 2011 Kunne vært interessant å høre om dere har noen hemmelige tabu-fantasier når dere onanerer, som i det virkelige liv ville vært veldig ekle og/eller ulovlige? For å få i gang baletten så erkjenner jeg et par av mine: 1. Mann på 50+ og jente på 12-13 år har frivillig sex, uten tvang/vold. 2. Mann eller kvinne har sex med dyr. Mann knuller en ku eller sau, eller kvinne runker/suger hund, hest/esel så hanndyret spruter. Eller kvinner knulles fort og hardt bakfra av en stor hannhund. Fikk dere kaffen i vrangstrupen? Jeg tenner på tanken av: 1. Bli knulla av pappa 2. Se sambo bli knulla av en annen mann. 3. ung elev suge, knulle sin gamle lærer. 4. sønn knuller mor. 5. bli voldtatt 6.Forføre og Ha sex med mann 60+ 7. Bli bestemt og herska over. 3
Gjest HunterLady Skrevet 13. mai 2011 #129 Skrevet 13. mai 2011 Jeg tenner på tanken av: 1. Bli knulla av pappa 2. Se sambo bli knulla av en annen mann. 3. ung elev suge, knulle sin gamle lærer. 4. sønn knuller mor. 5. bli voldtatt 6.Forføre og Ha sex med mann 60+ 7. Bli bestemt og herska over. Du tenner på incest med andre ord? Vakkert! (IRONI!) 3
Bella21 Skrevet 13. mai 2011 #130 Skrevet 13. mai 2011 Fantaserer ofte om å bli "voldtatt", og at jeg ender opp med å like det... - Noe jeg absolutt ikke kunne tenkt meg i det virkelige liv hater voldtekter, forhåpentligvis forblir dette kun en fantasi !
AnonymBruker Skrevet 14. mai 2011 #131 Skrevet 14. mai 2011 Ehe. Jeg fantaserer om at ei venninne av meg våkner neddopa på en benk. Jeg er bundet fast og jeg blir av en mystisk kraft tvunget oppå henne, og det viser seg at hun har en monsterpenis som er superstiv. Uten at jeg egentlig kan gjøre noe med det, blir jeg tvunget til å ri henne. Etter en stund kommer hun mens hun gråter, men hun forblir like stiv og vi må fortsette. God knows why sier jeg bare.. Men jeg liker det. Har mange litt mer absurde fantasier. Plager meg ikke, i tankene mine er jeg en skikkelig fuckmachine.
AnonymBruker Skrevet 14. mai 2011 #132 Skrevet 14. mai 2011 Gro Hammerseng er jo ei flott dame. Er det flere enn henne som er lesbisk? Katja Nyberg og Anja Edin.
AnonymBruker Skrevet 14. mai 2011 #133 Skrevet 14. mai 2011 God knows why sier jeg bare.. Men jeg liker det. Har mange litt mer absurde fantasier. Plager meg ikke, i tankene mine er jeg en skikkelig fuckmachine. Jeg pleier å fantasere om at en kamerat av meg blir voldtatt i rumpa av en stoor, ekkel mann, mens hodet hans blir holdt under vann så han ikke får puste.
AnonymBruker Skrevet 14. mai 2011 #134 Skrevet 14. mai 2011 Jeg fantaserer om: -Å bli voldtatt av en mann med stor tykk kuk! -Å spionere på 10 menn som runker,når de ser meg vil de ha meg med,så jeg blir knullet på tur av dem og de spruter på kroppen min. -Å se at kjæresten min knuller noen andre/at kjæresten min ser på at jeg blir knullet av noen andre. Jeg er jente forresten:)
Gjest cuckold Skrevet 14. mai 2011 #135 Skrevet 14. mai 2011 Jeg drømmer om å se kona bli tatt av tre store menn. De spruter over hele henne, og jeg blir tvunget til å slikke opp all sæden.
Gjest LykkeligForlovet Skrevet 16. mai 2011 #136 Skrevet 16. mai 2011 Jeg har et par skikkelig tabu fantasier: 1) Se dama og hennes far ha sex. Uten kondom.. Jeg vet at faren til dama er velutstyrt og veldig kåt av seg.. pleier ofte å drømme om at jeg må se på at de knuller hardt og at faren tømmer seg inni henne. 2) Voldta dama sammen med 5 av mine beste venner.. La alle knulle henne etter tur og komme inni henne 1
Gjest Reproductivist Skrevet 16. mai 2011 #137 Skrevet 16. mai 2011 Gjøre folk gravide uten sex eller uten orgasme i hver av dem så det blir mer effektivt.
AnonymBruker Skrevet 16. mai 2011 #138 Skrevet 16. mai 2011 Jeg fantaserer om trekant med to menn som ikke bare gir meg oppmerksomhet men som suger kuken til den andre mens jeg ser på.. Den fantasien får meg alltid til å komme gitt Ellers så tenner jeg på fantasien om voldtekt. Har prøvd play rape å det var IKKE noe for meg! Men blir forsatt tent av FANTASIEN om voldtekt.
Gjest Bond Skrevet 16. mai 2011 #139 Skrevet 16. mai 2011 Tråden ryddet for innlegg skrevet med fullt navn Bond, mod
AnonymBruker Skrevet 16. mai 2011 #140 Skrevet 16. mai 2011 å ha sex med kjæresten min og bestekompisen hans samtidig men det kommer aldri til å skje Vær utro mot kjæresten din,så kan du og kompisen din knulle meg Nymfoman jente på 23 her
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå