Gjest Gjest Skrevet 2. februar 2009 #1 Skrevet 2. februar 2009 Nå har moderator flyttet 4 innlegg rett etter hverandre. Hva er dere med dere ? hvet dere ikke hvor innlegg skal være? Er dere 7 eller no? Skukke være vanskelig å vite at matinnlegg skal på mat, helseinnleg på helse, barneinnlegg på barn også vidre. Se å lær dere det for f**n. Er så slitsåmt å se voksne mennesker som ikke vet hvor de skal poste. Glad dere ikke jobber som postbud, da hadde jeg vel aldri fått post.
Gjest Gjest Skrevet 2. februar 2009 #2 Skrevet 2. februar 2009 Burde ikke dette innlegget ligge under ris og ros?
Gjest Ludovie Skrevet 2. februar 2009 #3 Skrevet 2. februar 2009 Burde ikke dette innlegget ligge under ris og ros?
Gjest Miley Skrevet 2. februar 2009 #5 Skrevet 2. februar 2009 Burde ikke dette innlegget ligge under ris og ros? Eller under språk, så vi kunne diskutert alle skrivefeilene.
MarianneE Skrevet 2. februar 2009 #6 Skrevet 2. februar 2009 Eller.... eller.... eller.... Faen, jeg kommer ikke på noen morsomhet!
Brunhilde Skrevet 2. februar 2009 #7 Skrevet 2. februar 2009 Eller under språk, så vi kunne diskutert alle skrivefeilene. Jaaa!
Kosemose Skrevet 2. februar 2009 #8 Skrevet 2. februar 2009 Eller.... eller.... eller.... Faen, jeg kommer ikke på noen morsomhet! syns det var morsomt jeg!
Gjest Gjest Skrevet 2. februar 2009 #9 Skrevet 2. februar 2009 Det er ofte vanskelig å velge mellom skråblikk og snikk-snakk
The Kitten Skrevet 2. februar 2009 #10 Skrevet 2. februar 2009 Nå har moderator flyttet 4 innlegg rett etter hverandre. Hva er dere med dere ? hvet dere ikke hvor innlegg skal være? Er dere 7 eller no? Skukke være vanskelig å vite at matinnlegg skal på mat, helseinnleg på helse, barneinnlegg på barn også vidre. Se å lær dere det for f**n. Er så slitsåmt å se voksne mennesker som ikke vet hvor de skal poste. Glad dere ikke jobber som postbud, da hadde jeg vel aldri fått post. Jeg for min del synes det er verre å se voksne mennesker som ikke kan stave. Det er minst syv feil i innlegget ditt.
Gjest Emera Skrevet 2. februar 2009 #11 Skrevet 2. februar 2009 Jo, det er noen skrivefeil i startinnlegget, og kanskje er det ikke så farlig at innlegg postes i feil forum. Men jeg synes ikke det er greit å gå sånn til angrep. Heller ikke av voksne som er gode i rettskriving.
The Kitten Skrevet 2. februar 2009 #12 Skrevet 2. februar 2009 Jo, det er noen skrivefeil i startinnlegget, og kanskje er det ikke så farlig at innlegg postes i feil forum. Men jeg synes ikke det er greit å gå sånn til angrep. Heller ikke av voksne som er gode i rettskriving. Det er da ingen som har gått til angrep på ts. Poenget er at man må feie for egen dør før man kritiserer andre.
Bellatrix Skrevet 2. februar 2009 #13 Skrevet 2. februar 2009 Jeg er enig med ts. Av og til kan et emne passe in flere steder, men som regel så er mat mat osv. At folk plasserer trådene riktig gør forumet langt enklere og mer oversiktlig. Dessuten må det være kjipt for moddene å skulle bruke masse tid på unødig flytting.
Gjest Emera Skrevet 2. februar 2009 #14 Skrevet 2. februar 2009 (endret) Det er da ingen som har gått til angrep på ts. Poenget er at man må feie for egen dør før man kritiserer andre. Vi vet ikke hvorfor ts her har mange skrivefeil. Så jo, dette kaller jeg typisk et angrep. Spesielt fordi det slutter seg flere til i hylekoret, og det fnises og flires. Noe som ikke er uvanlig på forum. Det synes jeg ikke noe om. Endret 2. februar 2009 av Emera
The Kitten Skrevet 2. februar 2009 #15 Skrevet 2. februar 2009 Vi vet ikke hvorfor ts her har mange skrivefeil. Så jo, dette kaller jeg typisk et angrep. Spesielt fordi det slutter seg flere til i hylekoret, noe som ikke er uvanlig på forum. Det synes jeg ikke noe om. På samme måte vet ikke ts hvorfor noen innlegg blir postet feil. Det kan noen ganger være vanskelig å avgjøre hvor det passer best inn.
Bellatrix Skrevet 2. februar 2009 #16 Skrevet 2. februar 2009 På samme måte vet ikke ts hvorfor noen innlegg blir postet feil. Det kan noen ganger være vanskelig å avgjøre hvor det passer best inn. Nåja. Jeg vet ikke hvilket problem man har når man ikke skjønner at omelettoppskifter skal under kategorien mat og strikking under hobby. Det jeg deriomot kan forstå er de som har små barn og lurer på noe om dem. Skal det da i /familie eller graviditet/spedbarn? Jeg ser i hvert fall folk som poster feil uten at det er ting som kan passe flere steder.
Gjest Emera Skrevet 2. februar 2009 #17 Skrevet 2. februar 2009 På samme måte vet ikke ts hvorfor noen innlegg blir postet feil. Det kan noen ganger være vanskelig å avgjøre hvor det passer best inn. Det var ingen av dere som i det hele tatt nevnte temaet ts tok opp. Alle kastet seg over skrivefeilene, noen lo. Ikke bra.
The Kitten Skrevet 2. februar 2009 #18 Skrevet 2. februar 2009 Nåja. Jeg vet ikke hvilket problem man har når man ikke skjønner at omelettoppskifter skal under kategorien mat og strikking under hobby. Det jeg deriomot kan forstå er de som har små barn og lurer på noe om dem. Skal det da i /familie eller graviditet/spedbarn? Jeg ser i hvert fall folk som poster feil uten at det er ting som kan passe flere steder. Det ser jeg også, og det er ikke de tilfellene jeg tenker på.
Blåbæret Skrevet 2. februar 2009 #19 Skrevet 2. februar 2009 For de som er nye er det kanskje ikke like lett å plassere innleggene alltid. Kanskje de ikke har sett over alle kategoriene enda?
Bellatrix Skrevet 2. februar 2009 #20 Skrevet 2. februar 2009 Dere som er mer opptatt av å kommentere ts' skrivefeil; Vi har et språkforum. Ta språkdiskusjoner der. Sånn apropos riktig plassering.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå