laperla Skrevet 28. januar 2009 #1 Skrevet 28. januar 2009 (endret) Hei, Jeg vil gjerne bytte skiltene på bilen min. Noen som vet hva dette koster? Har prøvd å finne info ang. dette på Vegvesenet... Også sendt mail, uten å fått svar. Takk på forhånd. Endret 28. januar 2009 av laperla
Gjest Gjest bileier Skrevet 28. januar 2009 #2 Skrevet 28. januar 2009 Hei, Jeg vil gjerne bytte skiltene på bilen min. Noen som vet hva dette koster? Har prøvd å finne info ang. dette på Vegvesenet... Også sendt mail, uten å fått svar. Takk på forhånd. Rundt 500,- tror jeg....
Puserjenta Skrevet 29. januar 2009 #5 Skrevet 29. januar 2009 Ja, er billig nå. Men de er plastikk. Vegvesenet har hatt litt problemer med leverandørene sine, så jeg ville hørt med de hvor lang tid det tar å få skiltene. Billige rammer også.
laperla Skrevet 29. januar 2009 Forfatter #6 Skrevet 29. januar 2009 Da har jeg bestilt nye skilter... Men hvor får en tak i skiltrammer som passer? De gamle er jo for små.
Puserjenta Skrevet 31. januar 2009 #8 Skrevet 31. januar 2009 Da har jeg bestilt nye skilter... Men hvor får en tak i skiltrammer som passer? De gamle er jo for små. Du skal få kjøpt de på trafikkstasjonen.
laperla Skrevet 1. februar 2009 Forfatter #9 Skrevet 1. februar 2009 Du skal få kjøpt de på trafikkstasjonen. Når jeg bestilte skiltene, spurte jeg om jeg kunne kjøpe skiltrammer og det svarte hun nei til. Hm... Rart det var?
Puserjenta Skrevet 1. februar 2009 #10 Skrevet 1. februar 2009 Når jeg bestilte skiltene, spurte jeg om jeg kunne kjøpe skiltrammer og det svarte hun nei til. Hm... Rart det var? Hmmm...det er rart det. Spørs kanskje hvilken trafikkstasjon du var ved. Det skal være mulig og kjøpe og de koster 40 kr for et par.
laperla Skrevet 2. februar 2009 Forfatter #11 Skrevet 2. februar 2009 Hmmm...det er rart det. Spørs kanskje hvilken trafikkstasjon du var ved. Det skal være mulig og kjøpe og de koster 40 kr for et par. Hafslund trafikkstasjon... Syns det var merkelig at vedkommende i stranka gav med det svaret da. Skulle vel vært informert om dette?
Puserjenta Skrevet 3. februar 2009 #12 Skrevet 3. februar 2009 Hafslund er vel ikke direkte kjent for å være den mest serviceinnstilte trafikkstasjonen. Men de skal (burde) ha rammer.
laperla Skrevet 3. februar 2009 Forfatter #13 Skrevet 3. februar 2009 Hafslund er vel ikke direkte kjent for å være den mest serviceinnstilte trafikkstasjonen. Men de skal (burde) ha rammer. Du kjenner til den veistasjonen du også, ja... Hehe. Nå hadde de akkurat stengt da, hadde tenkt å ringe og forhøre meg igjen.
Gjest Gjest Skrevet 3. februar 2009 #14 Skrevet 3. februar 2009 På "min" trafikkstasjon har vi heller ikke rammer til de nye skiltene. Vi hendviser kundene til en bilbutikk i området her, men vi har egentlig ikke peil på hvor man får tak i slike vi heller.
Puserjenta Skrevet 3. februar 2009 #15 Skrevet 3. februar 2009 Trafikkstasjonene jeg kjenner til (stor-oslo) har fått rammer som passer til de nye skiltene. Skal være et firma som heter Tele industier (ligger i Telemark) som produserer disse. Hvis trafikkstasjonen ikke har de, er det enten dårlig service eller at de ikke har fått pga stor pågang.
Gjest trulste Skrevet 4. februar 2009 #16 Skrevet 4. februar 2009 de hadde heller ikke slike skilter på trafikkstasjonen der jeg var. Kan noen si fra når de vet hvor man får kjøpt slike?
Gjest Gjest bileier Skrevet 4. februar 2009 #17 Skrevet 4. februar 2009 De fleste bilutsalg har dem, med reklame på.....
laperla Skrevet 4. februar 2009 Forfatter #18 Skrevet 4. februar 2009 de hadde heller ikke slike skilter på trafikkstasjonen der jeg var. Kan noen si fra når de vet hvor man får kjøpt slike? Jeg ringte først sentralbordet i vegvesenet, og fikk snakke med en dame i kjøretøyavdelingen. Vedkommende sa at trafikkstasjonene skal ha slike skiltrammer som passer den nye type skilt. Videre blir jeg satt over til min nærmeste traffikstasjon, hvor vedkommende der svarer surt at de absolutt ikke har noe slikt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå