Gjest Ivar22 Skrevet 25. januar 2009 #1 Skrevet 25. januar 2009 Det ryktes at moten med litt hår der nede er på full fart tilbake igjen. Jeg har ikke dame, og jeg har heller ikke med meg damer ofte hjem fra byen, så jeg lurte på om dere som ser slikt i dusjen etter gymmen, i svømmehallen og på treningsstudio kan si noe om dette stemmer? Dere som vurderer å svare "hår er ekkelt" eller "glatt er best" trenger ikke å svare. Det er ikke det spørsmålet gjelder. Jeg lurer rett og slett på om andelen som velger å ha litt hår har økt det siste året.
Teriyaki Skrevet 25. januar 2009 #2 Skrevet 25. januar 2009 Jeg har aldri giddet å glattbarbere meg med unntak av at jeg har tatt bort alt for å "frisere" det igjen. Men hva mener du med litt hår da? Er det snakk om på hele musa eller sånt som en stripe, trekant e.l.? I alle fall er det få som er glattbarbarte etter hva jeg har sett, men det er i grunn ikke noe jeg går rundt og legger så mye merke til.
Gjest Ivar22 Skrevet 25. januar 2009 #3 Skrevet 25. januar 2009 Jeg har aldri giddet å glattbarbere meg med unntak av at jeg har tatt bort alt for å "frisere" det igjen. Men hva mener du med litt hår da? Er det snakk om på hele musa eller sånt som en stripe, trekant e.l.? I alle fall er det få som er glattbarbarte etter hva jeg har sett, men det er i grunn ikke noe jeg går rundt og legger så mye merke til. Jeg har hatt et inntrykk av at veldig mange glattbarberer seg, eller bare har en liten stripe fra de er 16 til godt opp i 30-årene. Det jeg har hørt nå er at trekanten begynner å bli vanlig igjen, men den trimmes slik at det ikke er full skog der nede Det er mulig min oppfatning ikke stemmer helt?
Hinata Skrevet 25. januar 2009 #4 Skrevet 25. januar 2009 Oppfatningen din stemmer på meg.. Her i gården er det trimmet trekant som gjelder, det har det vel alltid vært, føler meg naken når jeg er glatt
Gjest Alkaline Skrevet 25. januar 2009 #5 Skrevet 25. januar 2009 Dette varierer svært i henhold til alder tror jeg. Jeg er tyve og opplever ikke at mine venninner lar det gro eller kun friserer. Derfor ville jeg anta at de er de litt eldre som gjør dette. Uten å kunne konstantere noe selvfølgelig
Gjest Gjest Skrevet 25. januar 2009 #6 Skrevet 25. januar 2009 Derfor ville jeg anta at de er de litt eldre som gjør dette. Uten å kunne konstantere noe selvfølgelig Hvordan kan du "anta" at det skulle være noen forskjell for de som er litt eldre? Forøvrig kan jeg bare bekrefte at vi ser en trend der trekanten har kommet til heder og verdighet igjen. Stusset og veltrimmet. Tror vel litt for mange har begynt å se det idiotiske i en slik latterlig stripe. Heller helt barbert en en slik stripe.
Gjest Alkaline Skrevet 25. januar 2009 #7 Skrevet 25. januar 2009 Hvordan kan du "anta" at det skulle være noen forskjell for de som er litt eldre? Forøvrig kan jeg bare bekrefte at vi ser en trend der trekanten har kommet til heder og verdighet igjen. Stusset og veltrimmet. Tror vel litt for mange har begynt å se det idiotiske i en slik latterlig stripe. Heller helt barbert en en slik stripe. ----------------------------------------------------------------- Ettersom flere sier at moten kommer tilbake vil jeg jo kun ytre min mening i henhold til min alder. Både meg og mine venninner velger å fjerne alt og er åpne om hvorfor. DERFOR vil jeg kun kunne anta dette for min aldersgruppe. Syntes ikke det var så vanskelig å forstå?
Hinata Skrevet 25. januar 2009 #8 Skrevet 25. januar 2009 Dette varierer svært i henhold til alder tror jeg. Jeg er tyve og opplever ikke at mine venninner lar det gro eller kun friserer. Derfor ville jeg anta at de er de litt eldre som gjør dette. Uten å kunne konstantere noe selvfølgelig Jeg er ett år eldre enn deg og velger altså å beholde litt, så syns ikke du skal si at dette gjelder for din aldersgruppe altså
Gjest Alkaline Skrevet 25. januar 2009 #9 Skrevet 25. januar 2009 Jeg er ett år eldre enn deg og velger altså å beholde litt, så syns ikke du skal si at dette gjelder for din aldersgruppe altså Jeg konstanterte aldri noe. Jeg sa at JEG ville anta det. Det vil aldri være 100% av en aldersgruppe som gjør det samme, så slik kan man ikke regne. Det kan godt være at jeg tar feil, men jeg forbeholder meg til den rett jeg til å si hva jeg tror og mener
Gjest Purple Haze Skrevet 25. januar 2009 #10 Skrevet 25. januar 2009 Personlig foretrekker jeg å være glatt, med kun en liten dusk igjen foran. Kjæresten syns også dette er best, for han elsker å slikke meg. Og han elsker å barbere meg, så han friserer meg når det trengs.
Gjest Gjest Skrevet 25. januar 2009 #11 Skrevet 25. januar 2009 Personlig foretrekker jeg å være glatt, med kun en liten dusk igjen foran. Kjæresten syns også dette er best, for han elsker å slikke meg. Og han elsker å barbere meg, så han friserer meg når det trengs. Nå var ikke spørsmålet hva den enkelte foretrekker eller ei, men om man ser en trend at håret er på vei tilbake. Dere som er i fellesdusjen etter gymmen etc. må da vel kunne si noe om dette?
Hinata Skrevet 25. januar 2009 #12 Skrevet 25. januar 2009 Nå var ikke spørsmålet hva den enkelte foretrekker eller ei, men om man ser en trend at håret er på vei tilbake. Dere som er i fellesdusjen etter gymmen etc. må da vel kunne si noe om dette? Kan si noe om hvordan det var da jeg gikk på vgs, da var det svært få som var glatte ihvertfall (3 år sida) Kanskje vi bare var sære hele gjengen
lovenemo Skrevet 25. januar 2009 #13 Skrevet 25. januar 2009 Det virker som om flere og flere har gått fra å være glatt, til å "trimme" det. Orker ikke styret med å frisere, fjerner like greit alt
Gjest Gjest_Ida_* Skrevet 25. januar 2009 #14 Skrevet 25. januar 2009 Jentene i min klasse har begynt å la det gro litt igjen ser jeg. Selv har jeg alltid hatt trekant siden jeg ikke synes kjønnsleppene mine er spesielt fine og synes det er greit å skjule dem med hår.
Gjest Gjest Skrevet 27. januar 2009 #15 Skrevet 27. januar 2009 Personlig foretrekker jeg å være glatt, med kun en liten dusk igjen foran. Kjæresten syns også dette er best, for han elsker å slikke meg. Og han elsker å barbere meg, så han friserer meg når det trengs. ..ja det var jo et svar veldig relatert til Ivar22's spørsmål..
Gjest KateW Skrevet 27. januar 2009 #16 Skrevet 27. januar 2009 Spurte voksedama mi om dette, hun mente at det var litt færre nå som tok det helt glatt, og at trekant var litt mere populært. Samtidig, som hun trøstet meg med, så er det ikke alle som har nok hårvekst til trekant.
Gjest Ivar22 Skrevet 27. januar 2009 #17 Skrevet 27. januar 2009 Det er litt delte opplevelser ser jeg. Er det flere som har erfaringer å dele?
Gjest hår Skrevet 28. januar 2009 #18 Skrevet 28. januar 2009 Det ryktes at moten med litt hår der nede er på full fart tilbake igjen. Jeg har ikke dame, og jeg har heller ikke med meg damer ofte hjem fra byen, så jeg lurte på om dere som ser slikt i dusjen etter gymmen, i svømmehallen og på treningsstudio kan si noe om dette stemmer? Dere som vurderer å svare "hår er ekkelt" eller "glatt er best" trenger ikke å svare. Det er ikke det spørsmålet gjelder. Jeg lurer rett og slett på om andelen som velger å ha litt hår har økt det siste året.
Gjest hår Skrevet 28. januar 2009 #19 Skrevet 28. januar 2009 Det ryktes at moten med litt hår der nede er på full fart tilbake igjen. Jeg har ikke dame, og jeg har heller ikke med meg damer ofte hjem fra byen, så jeg lurte på om dere som ser slikt i dusjen etter gymmen, i svømmehallen og på treningsstudio kan si noe om dette stemmer? Dere som vurderer å svare "hår er ekkelt" eller "glatt er best" trenger ikke å svare. Det er ikke det spørsmålet gjelder. Jeg lurer rett og slett på om andelen som velger å ha litt hår har økt det siste året.
Gjest Gjest Skrevet 30. januar 2009 #20 Skrevet 30. januar 2009 Er det ingen som dusjer etter gymmen? Det må lukte ekkelt i skoletimene resten av dagen da!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå