Vilje Skrevet 27. juni 2003 #1 Skrevet 27. juni 2003 hei alle Jeg har to store fine sorte rammer, som rammer inn noe posters som jeg kjøpte i 1990 omtrent. Litt utgått, og litt for fjortis for meg nå...dere vet, muskuløs mann holder liten baby, i sort-hvitt- type postere :oops: Men rammene er jo flotte, på postersstørrelse 60x70 cm og jeg kan da finne andre ting å ramme inn? Tips til hvor jeg kan finne pene bilder - og billige! Og hvordan jeg skaffer passepartout til slike store rammer?
Arwen Skrevet 27. juni 2003 #2 Skrevet 27. juni 2003 Hva med å ta en tur til en ordentlig ramme butikk. De har ofte veldig mange fine bilder i tillegg til at de helt sikkert kan hjelpe deg med passepartout også :D Lykke til
Gjest Lea Skrevet 27. juni 2003 #3 Skrevet 27. juni 2003 Du kan også kjøpe kartong i riktig størrelse og skjære ut selv. Krever en stap kniv og stållinjal. Du får også laget sånt i rammebutikker. Vi fant en flott poster på et galleri i Drøbak. Det er en poster fra en utstilling galleriet hadde en gang og vi betalte vel ikke mer enn en hundrelapp for den.
Mrs. B Skrevet 28. juni 2003 #4 Skrevet 28. juni 2003 Kanskje noe passer her? > Clas Ohlson: Passepartout
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå