Gjest dalieo Skrevet 23. januar 2009 #1 Skrevet 23. januar 2009 Noen som har tips til sexy sanger? Da tenker jeg ikke på sånn Barry White, men behagelig bakgrunnsmusikk til en date og evt litt mer?
Gjest Gjest_abelone_* Skrevet 23. januar 2009 #2 Skrevet 23. januar 2009 Let frem noe av Leonard Cohen,mye behagelig sexy musikk av han
grafenberg Skrevet 26. januar 2009 #3 Skrevet 26. januar 2009 Hei Dalieo! Den første jeg kom på er: Justin Timberlake - Sexyback. Men det var når jeg kun så overskriften i tråden. Jeg tenker hvertfall på sex når jeg hører den sangen.
frkbling Skrevet 26. januar 2009 #4 Skrevet 26. januar 2009 RnB-sanger! hvis du er den typen da. De er hvertfall sexye og behagelige synes jeg:)
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå