Gjest uerfaren-syden-turist Skrevet 22. januar 2009 #1 Skrevet 22. januar 2009 hei jeg og min mor har tenkt oss på sydenferie 29. april, en uke. har tittet på Tyrkia, men lurer på om det er varmt der på den tiden? noen erfaringer? tenker først og fremst på alanya. jo varmere jo bedre.. sleng gjerne med noen aktiviteter vi kan finne på. tusen takk for din hjelp! hilsen uerfarne syden folk
Gjest Illiya Skrevet 22. januar 2009 #2 Skrevet 22. januar 2009 Reiser du så sent i april, så er det som regel god varme. Nok til soling og bading. Sjøen er ikke så varm på den tiden, men det går fint an å bade. På kvelden er det litt kjølig ennå Dessuten er det fin temperatur til å gjøre andre ting også. Reiser du midt på sommeren er det jo så varmt at en blir nær besvimelse av å gå seg en liten tur. Jeg tenker å reise i begynnelsen av mai selv, synes klimaet er veldig fint da.
Gjest Illiya Skrevet 22. januar 2009 #3 Skrevet 22. januar 2009 Ville også sett på Side og Kemer om jeg var deg. De stedene er koseligere enn Alanya, synes jeg.
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 22. januar 2009 #4 Skrevet 22. januar 2009 flott! tusen takk for svar og tips da blir det tur!! hurra :D
Gjest Illiya Skrevet 22. januar 2009 #5 Skrevet 22. januar 2009 Kos dere:) Har dere bestemt dere for hvor dere vil dra, evt sett på hotell?
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 22. januar 2009 #6 Skrevet 22. januar 2009 hei igjen, ja, da var vi begge lei av å søke og søke på charter sidene, så vi endte opp med Alanya og dette hotellet. alt bestilt og betalt! gleder oss veldig!
Gjest Illiya Skrevet 22. januar 2009 #7 Skrevet 22. januar 2009 Ja, dere kan godt glede dere:) Fint hotell, med god beliggenhet!
gard Skrevet 23. januar 2009 #8 Skrevet 23. januar 2009 Når det gjelder været kan du sjekke her: http://www.weatherbase.com/weather/weather...mp;units=metric
Gjest Gjest_trine_* Skrevet 23. januar 2009 #9 Skrevet 23. januar 2009 hei. det som er bra å reise så tidlig er at man slipper luftfuktigheten som er enormt stor midt på sommeren har sett på det hotellet der selv. vi skal også til alanya i mai gleder oss veldig. kan jeg spøre om hvor mye dere betalte?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå