Gjest Gjest_trulta_* Skrevet 22. januar 2009 #1 Skrevet 22. januar 2009 Skal på julebord i helgen, med beskrivelse "pent antrekk". Er på vei ut for å shoppe kjole nå, men.. hva gjør jeg med håret? Har langt tykt hår, har det vanligvis i flette, eller henger løst.. men kan ingenting om å sette opp hår pent. Noen tips? Enkle måter å sette opp håret på?
Gjest Gjest Skrevet 22. januar 2009 #2 Skrevet 22. januar 2009 Jeg kan ikke sette opp håret selv, men jeg har heller ikke så langt hår. Du kan gå til en frisør eller få en venninne eller kollega til å hjelpe deg, kanskje? Ellers går jeg som regel med håret utslått selv, men fikser det litt med krølltang og hårspray uansett. Jeg synes det er mindre pent når jenter kommer i selskap uten å fikse håret og uten å sminke seg i det hele tatt... Og da snakker jeg om f.eks. bryllup.
Wonders Skrevet 23. januar 2009 #3 Skrevet 23. januar 2009 Sjekk på youtube.com Her er noen bra: http://www.youtube.com/watch?v=ee_rDSvOSnY...61&index=23 http://www.youtube.com/watch?v=dsabcVRcWa8...feature=related http://www.youtube.com/watch?v=JZgmHYMj0k8...feature=related
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå