Gå til innhold

Hvilken underholding i lite bryllup?


Anbefalte innlegg

Gjest Sørlandspige
Skrevet

Vi blir kun nærmeste familie i bryllupet til sommeren,som vil si ca 20 stk. Kun voksne folk! Lokalet vi skal være i er ikke store nok til noe veldig dansing..

Har dere noe tips om noe underholdning vi kunne hatt?

Tenker d kanskje blir litt tamt å bare sitte i stolene etter middag, og prate( og ete kake,så klart:) )! Men så klart,kan bli mye underholdning det å.. :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Følger nøye med her, for sånn blir det her og. "Heldigvis" kjenner ikke familiene våre hverandre noe særlig, så de kan bruke kvelden på å bli kjent, men allikevel! Vil jo ikke at folk skal kjede seg heller.

Skrevet

Vi var vel ca 20 i vårt bryllupet vårt, og vi hadde masse god musikk for alle generasjoner. Når noen hørte noen sanger som de likte, tok de like godt en svingom når de følte for det.

Ut over dette hadde vi ikke annen underholdning. Familiene fikk anledning til å bli kjente med hverandre, og vi hadde det kjempe koselig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...