Gjest Gjest Skrevet 20. januar 2009 #1 Skrevet 20. januar 2009 http://en.wikipedia.org/wiki/File:John_cas...y_red_sonja.JPG Tror dere hun hadde klart å gitt meg, og alle andre gutter juling? Tror ikke jeg hadde klart å rørt meg om jeg traff på henne heller. Tror jeg hadde sprengt der nede.
Gjest Eurodice Skrevet 20. januar 2009 #2 Skrevet 20. januar 2009 http://en.wikipedia.org/wiki/File:John_cas...y_red_sonja.JPG Tror dere hun hadde klart å gitt meg, og alle andre gutter juling? Tror ikke jeg hadde klart å rørt meg om jeg traff på henne heller. Tror jeg hadde sprengt der nede. Hva hadde du sprengt?
Gjest Gjest Skrevet 20. januar 2009 #3 Skrevet 20. januar 2009 Hva hadde du sprengt? Hva tror du? http://www.statuetoys.com/red-sonja-35th-a...e-ap-mp-ed.html Men en dame som klarer å drepe ei krokodille med bare et sverd hadde nok gitt meg juling lett. Tror jeg må prøve å finne henne.
Gjest Gjest Skrevet 20. januar 2009 #4 Skrevet 20. januar 2009 Skjekk de puppa da, også den rumpa. WOW
Aftensol Skrevet 20. januar 2009 #5 Skrevet 20. januar 2009 Hva tror du? http://www.statuetoys.com/red-sonja-35th-a...e-ap-mp-ed.html Men en dame som klarer å drepe ei krokodille med bare et sverd hadde nok gitt meg juling lett. Tror jeg må prøve å finne henne. Lykke til med å finne henne... Siden hun er en TEGNESERIEFIGUR, men for all del... Og å drepe krokodiller med sverd er jo ingen ting, med bare hendene der i mot! DA hadde jeg blitt imponert Eller enda bedre, men beina!!
Gjest Gjest Skrevet 20. januar 2009 #6 Skrevet 20. januar 2009 Vet du hva? Jeg er flink til å tegne. Så jeg tegner henne naken og onanerer. Kanskje jeg tegner henne naken som gir meg juling. Får bare finne frem tegnebrettet til pc'en først.
Gjest Gjest Skrevet 20. januar 2009 #8 Skrevet 20. januar 2009 Ja jeg vet, kjempe sexy. Haka mi, den datt nesten av da jeg så henne.
Gjest Eurodice Skrevet 21. januar 2009 #10 Skrevet 21. januar 2009 Hva tror du? http://www.statuetoys.com/red-sonja-35th-a...e-ap-mp-ed.html Jeg skjønte nok hva du mente. Det var korrekturleseren i meg som ikke kunne dy seg, hehe. Det er ikke du som sprenger, vet du. Du føler at du ville blitt sprengt (eller et visst organ på deg!) ;-))).
Gjest Gjest Skrevet 21. januar 2009 #11 Skrevet 21. januar 2009 Jeg tror denne lille rakkeren hadde klart å jule dere alle opp. ( )
The Kitten Skrevet 21. januar 2009 #12 Skrevet 21. januar 2009 http://en.wikipedia.org/wiki/File:John_cas...y_red_sonja.JPG Tror dere hun hadde klart å gitt meg, og alle andre gutter juling? Tror ikke jeg hadde klart å rørt meg om jeg traff på henne heller. Tror jeg hadde sprengt der nede. Juling av en tegneseriefigur ja.
Gjest Fugl Fønix Skrevet 21. januar 2009 #13 Skrevet 21. januar 2009 Men en dame som klarer å drepe ei krokodille med bare et sverd hadde nok gitt meg juling lett. Tror jeg må prøve å finne henne. Tror egentlig ikke at det er så himla vanskelig å drepe en krokodille med ett sverd.. Kan drepe mange på Akvariet. De bare ligger der.
Gjest Gjest Skrevet 21. januar 2009 #14 Skrevet 21. januar 2009 Tror egentlig ikke at det er så himla vanskelig å drepe en krokodille med ett sverd.. Kan drepe mange på Akvariet. De bare ligger der. Har du prøvd?
Gjest Gjest Skrevet 22. januar 2009 #15 Skrevet 22. januar 2009 Jeg tror denne lille rakkeren hadde klart å jule dere alle opp. ( ) Er du rar? Han hadde sikkert klart å jule opp de fleste på sin egen alder, og kanskje 2-3 år eldre (og kanskje litt eldre enn det også), men å påstå at han hadde banket noen eldre det, for å ikke snakke om voksene, come on. Gutten har litt muskler, og en six pack, og merk at han er verdens sterkeste "GUTT", ikke mann, og mot meg ville han ikke hatt en sjanse.
Gjest annen gjest Skrevet 23. januar 2009 #17 Skrevet 23. januar 2009 Er du rar? Han hadde sikkert klart å jule opp de fleste på sin egen alder, og kanskje 2-3 år eldre (og kanskje litt eldre enn det også), men å påstå at han hadde banket noen eldre det, for å ikke snakke om voksene, come on. Gutten har litt muskler, og en six pack, og merk at han er verdens sterkeste "GUTT", ikke mann, og mot meg ville han ikke hatt en sjanse. Litt muskler? Han er muskler, er vel mer riktig å si. Men han er mann nå, eller snart da. Bli 17 i april så er ikke lenge til han er voksen. Så nå tar han deg nok lett
Gjest Heloise Skrevet 23. januar 2009 #18 Skrevet 23. januar 2009 http://en.wikipedia.org/wiki/File:John_cas...y_red_sonja.JPG Tror dere hun hadde klart å gitt meg, og alle andre gutter juling? Tror ikke jeg hadde klart å rørt meg om jeg traff på henne heller. Tror jeg hadde sprengt der nede. Nei det tror jeg ikke, hun er bare en tegning... Do'h...
ilcrappo Skrevet 23. januar 2009 #19 Skrevet 23. januar 2009 http://en.wikipedia.org/wiki/File:John_cas...y_red_sonja.JPG Jeg vet ikke hva angår deg, men meg hadde hun ikke klart å jule opp. Jeg klarer nemlig å ta de fleste tegneseriefigurer. I verste fall kan jeg jo bare hive bladet i peisen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå