Siljesiss Skrevet 18. januar 2009 #1 Skrevet 18. januar 2009 Hvordan hadde du reagert om du hadde fått en melding fra hun du "har noe på gang med" hvor hun skriver at hun har lyst på deg?
Gjest M34 Skrevet 18. januar 2009 #2 Skrevet 18. januar 2009 Hvordan hadde du reagert om du hadde fått en melding fra hun du "har noe på gang med" hvor hun skriver at hun har lyst på deg? Det er jo rene ord for pengene og det er en god ting. Dersom følelsen av at noe er på gang er gjensidig tror jeg "alle" menn ville likt å få en sånn melding. Det finnes da ikke menn som er så pripne at de synes det er vulgært? Dersom følelsen ikke er gjensidig kan du ha driti deg ut - men da vet du i hvertfall det.
Cognizance Skrevet 18. januar 2009 #3 Skrevet 18. januar 2009 ? Trodde virkelig dette skulle handle seg om ord som pikk eller pule når det var spørsmål om vulgaritet. Kom tilbake når du vurderer å inkludere ting som "har så lyst på pikken din" i meldingene
DingDong Skrevet 18. januar 2009 #4 Skrevet 18. januar 2009 Nei, dette var en grei, men kjedelig melding. Mye bedre med ei melding som: Jeg vil kjenne skaftet ditt / Jeg vil smake kjeppen din / Glufsa mi venter på deg / Sulten på den harde kuken din og så videre.
Siljesiss Skrevet 19. januar 2009 Forfatter #5 Skrevet 19. januar 2009 ? Trodde virkelig dette skulle handle seg om ord som pikk eller pule når det var spørsmål om vulgaritet. Kom tilbake når du vurderer å inkludere ting som "har så lyst på pikken din" i meldingene Ha ha, jeg ser den..
Siljesiss Skrevet 19. januar 2009 Forfatter #6 Skrevet 19. januar 2009 Det er jo rene ord for pengene og det er en god ting. Dersom følelsen av at noe er på gang er gjensidig tror jeg "alle" menn ville likt å få en sånn melding. Det finnes da ikke menn som er så pripne at de synes det er vulgært? Dersom følelsen ikke er gjensidig kan du ha driti deg ut - men da vet du i hvertfall det. Det er vel det at man er redd for å drite seg ut.. Og hvis man gjør det, føler man kanskje at meldingen var litt "vulgær". Men det er jo fordi det er jævli flaut! Og det er vel derfor ikke flertallet bruker rene ord for pengene så ofte
Seth Skrevet 19. januar 2009 #7 Skrevet 19. januar 2009 En sånn melding er ikke vulgært, hvertfall ikke i min verden. Kjør på!
Jade Skrevet 19. januar 2009 #9 Skrevet 19. januar 2009 Hvis han du har noe på gang med er veldig prippen, så er det sikkert vulgært i hans øyne. Men jeg regner ikke med at "normale" folk synes det er vulgært
Gjest Foie gras Skrevet 19. januar 2009 #10 Skrevet 19. januar 2009 Hvordan hadde du reagert om du hadde fått en melding fra hun du "har noe på gang med" hvor hun skriver at hun har lyst på deg? Hvis lysten ikke er gjengjeldt, vil det føles beklemmende.
Gjest Betty89 Skrevet 19. januar 2009 #11 Skrevet 19. januar 2009 (endret) Nei, dette var en grei, men kjedelig melding. Mye bedre med ei melding som: Jeg vil kjenne skaftet ditt / Jeg vil smake kjeppen din / Glufsa mi venter på deg / Sulten på den harde kuken din og så videre. Hørtes ut som en gammel dame fitte! Endret 19. januar 2009 av Betty89
Siljesiss Skrevet 20. januar 2009 Forfatter #12 Skrevet 20. januar 2009 Har jo skjønt at jeg kanskje er litt sjenert og er altfor redd for å drite meg ut! Har aldri tatt ett sånt initiativ hos noen jeg ikke har vært i et forhold med, det har alltid gått motsatt vei.. Kanskje på tide da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå