Gjest Gjest_fortvilet_* Skrevet 14. januar 2009 #1 Skrevet 14. januar 2009 Har en baby på 5 mnd. Elsker mannen min, men nå er jeg dritt lei å bli behandlet slik som jeg gjør... Hva pokker er det med det mannfolket, hvor f. er problemet hans.. beklager men er så irritert at det holder på å koke over her.. Stadig vekk har jeg fått høre at jeg ikke tilfredstiller han nok. stakkars han... derfor er han mye på porno. i og for seg greit nok for meg det, ikke noe jeg hopper irritert i lufta for. Han var en tid på sex chat sider. unnskyldte det med at det var pga jeg ikke ga han det han trengte, men joda, han elsket meg, jeg måtte bare "se han og behovet hans mer". vi hadde en oppvask, en skikkelig oppvask, men det ble liggende å gnage i meg. Frustrert - hadde jo nettopp født han herlige lille sønn, hvordan kunne han overhodet behandle meg sånn... sex chat og kontaktannonse sex sider der han oppsøkte jenter... heregud! jeg var forbanna... Livet mitt går ut på å gå hjemme med lille sønnen. Elsker det, men trenger i grunnen mer påfyll jeg også, ikke bare han som har behov. Elsker han og gjør det jeg kan for å glede han.. for å tilfredstille han! Sender han søte sms, for passe søte tilbake faktisk, der er han flink... Men elles så overser han mer altfor masse.. Må ut og trene og ta sol, spiser take away middag før han kommer hjem, selv om han vet at jeg vil lage god mat til han... Når lillegull endelig er i seng er det alltid tv eller pc for han, han "har ikke tid til meg". JEg er bare i veien.... som i dag : han kommer hjem fra trening kl sju. Har spist, så jeg legger bort laksemiddagen jeg skulle lage. han setter seg foran pcen, jeg tar meg av gullet. Mye å gjøre med han før jeg får han i seng...Jada, mannen fikser div viktig, men likevel... Når han er i seng så har ikke kjæresten tid til å snakke, han har sett porno og fått sin "runk"i dag, så trenger meg ikke.. jeg er bare i veien når jeg prøver å kose, han orker ikke.. . han er opptatt med pcen, jeg er i veien "er alltid i veien".. Prøver kysse han, men han trekker seg unna - går og legger seg, sliten pga trening og mye jobb, vil ikke snakke.... HVA FAEN ER DET HER!!!!????!!!! jeg har da også behov.. er ikke så viktig det da?.. Hvorfor er han sånn mot meg.. synes rett og slett det er respektløst.. Går hele dagene og gleder meg til å få kjæresten min hjem fra jobb... men hva er det jeg får?... Skal nå si noe idiotisk, men er sånn jeg tenker så får bare komme med det : Jeg våger påstå at jeg ser meget bra ut. Ser sexy ut.. (og ja kanskje bedre enn han...) så hva pokker er problemet... sorry folkens måtte bare lufte ut litt..
Gjest Gjest_mann_* Skrevet 14. januar 2009 #2 Skrevet 14. januar 2009 Har en baby på 5 mnd. Elsker mannen min, men nå er jeg dritt lei å bli behandlet slik som jeg gjør... Hva pokker er det med det mannfolket, hvor f. er problemet hans.. beklager men er så irritert at det holder på å koke over her.. Stadig vekk har jeg fått høre at jeg ikke tilfredstiller han nok. stakkars han... derfor er han mye på porno. i og for seg greit nok for meg det, ikke noe jeg hopper irritert i lufta for. Han var en tid på sex chat sider. unnskyldte det med at det var pga jeg ikke ga han det han trengte, men joda, han elsket meg, jeg måtte bare "se han og behovet hans mer". vi hadde en oppvask, en skikkelig oppvask, men det ble liggende å gnage i meg. Frustrert - hadde jo nettopp født han herlige lille sønn, hvordan kunne han overhodet behandle meg sånn... sex chat og kontaktannonse sex sider der han oppsøkte jenter... heregud! jeg var forbanna... Livet mitt går ut på å gå hjemme med lille sønnen. Elsker det, men trenger i grunnen mer påfyll jeg også, ikke bare han som har behov. Elsker han og gjør det jeg kan for å glede han.. for å tilfredstille han! Sender han søte sms, for passe søte tilbake faktisk, der er han flink... Men elles så overser han mer altfor masse.. Må ut og trene og ta sol, spiser take away middag før han kommer hjem, selv om han vet at jeg vil lage god mat til han... Når lillegull endelig er i seng er det alltid tv eller pc for han, han "har ikke tid til meg". JEg er bare i veien.... som i dag : han kommer hjem fra trening kl sju. Har spist, så jeg legger bort laksemiddagen jeg skulle lage. han setter seg foran pcen, jeg tar meg av gullet. Mye å gjøre med han før jeg får han i seng...Jada, mannen fikser div viktig, men likevel... Når han er i seng så har ikke kjæresten tid til å snakke, han har sett porno og fått sin "runk"i dag, så trenger meg ikke.. jeg er bare i veien når jeg prøver å kose, han orker ikke.. . han er opptatt med pcen, jeg er i veien "er alltid i veien".. Prøver kysse han, men han trekker seg unna - går og legger seg, sliten pga trening og mye jobb, vil ikke snakke.... HVA FAEN ER DET HER!!!!????!!!! jeg har da også behov.. er ikke så viktig det da?.. Hvorfor er han sånn mot meg.. synes rett og slett det er respektløst.. Går hele dagene og gleder meg til å få kjæresten min hjem fra jobb... men hva er det jeg får?... Skal nå si noe idiotisk, men er sånn jeg tenker så får bare komme med det : Jeg våger påstå at jeg ser meget bra ut. Ser sexy ut.. (og ja kanskje bedre enn han...) så hva pokker er problemet... sorry folkens måtte bare lufte ut litt.. Kast han ut
Gjest Gjest Skrevet 14. januar 2009 #3 Skrevet 14. januar 2009 Her ville jeg bare satt hardt mot hardt og sagt at han enten får gi deg mer oppmerksomhet, (kanskje en idè å skru av den porno'n en stund, han høres mest ut som en kåt tenåring!!!), eller stikke. Min samboer hadde ALDRI oppført seg på denne måten. Han er et skikkelig mannfolk, ikke en guttunge. Kos deg med den lille du!
Gjest Rayden Skrevet 14. januar 2009 #4 Skrevet 14. januar 2009 Hei.. Skjønner utrolig godt frustrasjonen din. Er han "sjalu" på babyen ? har lest om partnere som ikke føler seg inkludert i stell eller har nok tid sammen med babyen sin, som ender med å ta dette utover mor, og får henne til å få dårlig samvittighet. Dette er jo en tid som skal nytes sammen.. Er han interessert i babyen overhodet ? I Stell ? og kos ? Han sier du må gi han mer oppmerksomhet og se hva han trenger, når du forsøker på dette og han trekker seg unna, så kan du jo spørre hvorfor, og si at du forsøker å gi han dette, men hvorfor trekker han seg unna ? Det hadde jeg spurt om . Han må jo kunne ta imot det han vil ha? Jeg synes uansett ikke det høres ut som noen sunn situasjon, man blir nok lett frustrert og som nevnt, denne tiden med babyen som skal være så koselig. Er han borte store deler av dagen ? Du sier at han kommer hjem klokken 7 , har han da vært borte siden morgenen, og har han vært sammen med barnet , eller går han, og kommer, og du må stelle og legge? Jeg tror kanskje det kan være at han føler seg neglisjert, selv om han ikke blir det. Et barn er tross alt mye mer krevende enn en voksen, men han er kanskje en voksen baby. ?
Gjest fortvilet TS Skrevet 14. januar 2009 #5 Skrevet 14. januar 2009 ja hadde det vært så enkelt å bare kaste han ut så skulle jeg gjort det... men vi har en liten sønn sammen, begynt å bygge opp et liv sammen, så jeg føler ikke at det er bare bare... Ønsker å føle meg elsket... ønsker å bli sett.. bli tatt på , kost med.. jeg har som sagt også behov.. setter meg ikke ned og sex chatter eller lignende av den grunn, bare for å tilfrendstille mine behov, jeg har nemlig stor respekt for den jeg er sammen med.. er så mange tanker og så mye frustrasjon oppi hodet mitt nå.. så skuffet, irritert og frustrert på en og samme tid.. han lurer på hvorfor jeg mistenker han for å bedra meg.. er det så rart da slik som vi har det nå? Herregud altså jeg er så sinna.. hehe... aner ikke hvor jeg skal gjøre av meg..
Gjest Gjest Skrevet 14. januar 2009 #6 Skrevet 14. januar 2009 ja hadde det vært så enkelt å bare kaste han ut så skulle jeg gjort det... men vi har en liten sønn sammen, begynt å bygge opp et liv sammen, så jeg føler ikke at det er bare bare... Ønsker å føle meg elsket... ønsker å bli sett.. bli tatt på , kost med.. jeg har som sagt også behov.. setter meg ikke ned og sex chatter eller lignende av den grunn, bare for å tilfrendstille mine behov, jeg har nemlig stor respekt for den jeg er sammen med.. er så mange tanker og så mye frustrasjon oppi hodet mitt nå.. så skuffet, irritert og frustrert på en og samme tid.. han lurer på hvorfor jeg mistenker han for å bedra meg.. er det så rart da slik som vi har det nå? Herregud altså jeg er så sinna.. hehe... aner ikke hvor jeg skal gjøre av meg.. ser ut som du har fått to barn i huset.
Gjest Fugl Fønix Skrevet 14. januar 2009 #7 Skrevet 14. januar 2009 Jeg syns ofte at det hjelper å skrive ting ned (slik som som du har gjort) og så vise det til ham. Jeg ville ha kopiert det du har skrevet i innlegg 1 over på ett vanlig wordark, og latt ham lese det. Derosm han ikke er villig til å ta steg for å møte deg, så vil jeg faktisk tørre å påstå at han ikke er drømmemannen.
Lissi Skrevet 15. januar 2009 #8 Skrevet 15. januar 2009 ja hadde det vært så enkelt å bare kaste han ut så skulle jeg gjort det... men vi har en liten sønn sammen, begynt å bygge opp et liv sammen, så jeg føler ikke at det er bare bare... Ønsker å føle meg elsket... ønsker å bli sett.. bli tatt på , kost med.. jeg har som sagt også behov.. setter meg ikke ned og sex chatter eller lignende av den grunn, bare for å tilfrendstille mine behov, jeg har nemlig stor respekt for den jeg er sammen med.. er så mange tanker og så mye frustrasjon oppi hodet mitt nå.. så skuffet, irritert og frustrert på en og samme tid.. han lurer på hvorfor jeg mistenker han for å bedra meg.. er det så rart da slik som vi har det nå? Herregud altså jeg er så sinna.. hehe... aner ikke hvor jeg skal gjøre av meg.. Vet dette er teit, men hvorfor sexchatter ikke du da? Slik at han kan kjennes hvordan det føles? Menn ser ikke det gale de gjør i å chatte å bruke porno. Men last ned pcen din full av flotte menn med store kuker, så skal du se at de IKKE syns det er kult i det hele tatt! Ja litt teit, men samboeren min har ikke rørt porno siden jeg lå i senga ved siden av han med pcen (pleier noen ganger å ha de med i senga) og så på masse veltrente og velutstyrte menn Han ble litt
Gjest Gjest_gjesten_* Skrevet 15. januar 2009 #9 Skrevet 15. januar 2009 uff, må si jeg blir helt paff av å lese hvordan samboeren, faren til barnet deres oppfører seg. Jeg hadde ikke funnet meg i det. Skjønner godt du blir sint og lei deg - det har du full rett til. Det jeg ikke forstår er at han mener han må få mer oppmerksomhet,derav sex. Når du prøver på det så vil han ikke..rart Jeg hadde tatt meg en skikkelig prat og funnet ut om alt egentlig er bra med dere ( fra han sin side) Hadde min samboer oppført seg sånn så hadde jeg tenkt at han ikke ville være sammen med meg mer. Han burde uansett ha all forstålese for at kanskje sexen ikke er akkurat som før babyen kom nå med det første. Det er en slitsom tid dere har med babyen og han burde hjelpe deg og oppvarte deg så du kan føle deg bedre. Hold oss oppdatert. Lykke til
Gjest Yihaa Skrevet 15. januar 2009 #10 Skrevet 15. januar 2009 (endret) Okay. Hmmm, noen ganger føler jeg ren lettelse over på være singel. Vet ikke helt hva jeg skal si? Men i alle fall: Lykke til! Edit: Må si noe likevel: Hva er det han savner da, siden du ikke tilfredsstiller ham nok? Mer sex? Annen sex? Æsj, jeg syntes han hørtes ekkel ut for å være ærlig. Og ikke bare pga nettpornoen og ymse aktiviteter der han etterpå avviser deg, men like mye at han helt klart prioriterer seg selv og egne interesser (trening, spise ute, PC/TV) isteden for felles middager og generelt fellesskap. Endret 15. januar 2009 av Yihaa
Gjest Betty89 Skrevet 15. januar 2009 #11 Skrevet 15. januar 2009 Hva med å besøke en samlivs terapaut? Det ville jeg gjort
Pjukset Skrevet 15. januar 2009 #12 Skrevet 15. januar 2009 Hva med å besøke en samlivs terapaut? Det ville jeg gjort Det er stor omveltning for et forhold å bli foreldre, jeg ville absolutt prøvd par-terapi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå