Gjest *Mim* Skrevet 10. januar 2009 #1 Skrevet 10. januar 2009 Har nå kommet fram til at det faktisk er ulik smak på non-stopene. Men hva søren smaker de, egentlig?
Gjest Gjest_Caroline_* Skrevet 10. januar 2009 #2 Skrevet 10. januar 2009 Den oransje synes jeg smaker appelsin, den gule sitron og den brune vanilje. Den grønne synes jeg smaker sånn "tuttifruttiaktig", den svarte smaker sukker...? Den røde smaker litt sånn som god såpe lukter! Når det skal sies, jeg er en kløpper til å gjette hvilken farge non-stopen har når jeg spiser uten å se fargen først!
Gjest *Mim* Skrevet 10. januar 2009 #3 Skrevet 10. januar 2009 Jeg har ikke tenkt over at de smaker forskjellig før nå, gitt. Den gule synes jeg smaker banan? Ikke så lett å si, de har jo ikke så utpreget smak, akkurat. Den røde har mest smak!
Synne-Marie Skrevet 11. januar 2009 #5 Skrevet 11. januar 2009 Jeg har bare nylig oppdaget at de har ulik smak selv, og bare fordi den grønne smakte litt ulikt de andre. Men jeg må si jeg syns det er lite smaksforskjell egentlig.
Gjest Reka Skrevet 11. januar 2009 #6 Skrevet 11. januar 2009 Har de forskjellig smak altså? :klø: har jeg aldri merket.. hmm, kanskje man må kjøpe non stop i morgen da.. bare for å teste!
Sol79 Skrevet 11. januar 2009 #7 Skrevet 11. januar 2009 http://www.kraftfoodsnordic.com/kraft/page...35&Mid=2335 Her står det at de har forskjellig smak, men ikke hva slags smaker.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå