Gå til innhold

Hvilken by er den beste å besøke for 4 venninner


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har lyst å ta en 4 dagers tur til en by hvor vi kan få både shopping og severdigheter og litt uteliv.

Det kan jo nevnes at vi er 23 år, og har tenkt litt på vilnius eller riga, men er åpen for alle forslag. Fortell gjerne hvorfor vi bør dra akkurat dit.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg forelsket meg i Praha. Nydelig by med vakker arkitektur, masse historie, bra shopping og uteliv, billig mat/øl, fantastisk varme mennesker.

Skal definitiv tilbake dit :)

Skrevet

Hvis dere skal til baltikum ville jeg valgt Tallinn :)

Skrevet

Ville anbefalt Budapest:) Jeg har bodd der i seks år og digger byen! Hvis dere drar dit må dere huske å dra på Piaf på nachspiel. Utested med rød fløyel i taket og er skikkelig spesielt. Svart dør hvor du må ringe på og en luke i døren åpnes for å sjekke hvem det er som vil inn... Men veldig moro sted for tidlig på morgenenfest!

Men Praha er også flott!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...