Gjest Gjest Skrevet 4. januar 2009 #1 Skrevet 4. januar 2009 Jeg skal gifte meg i vinter og er usikre på hva slags type blomster som er vanlige på denne årstiden. Vil også bruke blomster som tåler en del. Noen her som har forslag??
Gjest Gjest Skrevet 5. januar 2009 #2 Skrevet 5. januar 2009 Roser, lisianthus, nellik, germini, tulipaner, cymbidium (type orkide), fresia, amaryllis, liljer (Märthaliljer og asiatliljer) og krysantemum finnes hvertfal i butikkene nå for tiden;)
Gjest Gjest Skrevet 5. januar 2009 #3 Skrevet 5. januar 2009 Det eneste du må passe på når det gjelder blomster på denne tiden av året er at de tåler at du går ut og inn av biler, evt blir stående litt på kirketrappa osv.. en del blomster holder seg fint helt til mna kommer inn i varmen igjen så klapper de sammen, ikke fint dersom dere skal ta brudebilder etter vielsen og brudebukettene har kolapset, men spør i butikken hva de kan anbefale.. det er det smarteste
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå