Gå til innhold

Hjelp meg:-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei hei.

Julen er en perfekt tid for gode filmer og kosestunder. I denne anledning kom jeg til å tenke på en helt fantatisk film jeg så for mange år siden. Husker jeg gråt og gråt og gråt... Men nå kommer jeg ikke på hva den heter:-(

Handlet om ei hestegal jente som var med i konkurranser og sånn(?).. Også en dag ble hun blind... Hmmm.. Også endte det vel med at ho vant hele greia til slutt eller noe.. også var det vel no romantikk inni der også.. hehe:):)

Noen som veit? c",)

Videoannonse
Annonse
Gjest Vilde Kristine
Skrevet

Heihei:)

Kan det være "Wild Hearts Can't Be Broken" ?

Gjest Meg igjen:)
Skrevet
Heihei:)

Kan det være "Wild Hearts Can't Be Broken" ?

JAAAA!!! Tusen takk.. Åå.. den har jeg leita lenge etter den. Den er bra?? Eller er det bare jeg som husker feil? hehehe... Må få tak i denne og se den oå nytt hvertfall:D

Gjest Gjest_Vilde_*
Skrevet

Værsågod!:- ) hehe. Det er veeldig lenge siden jeg så den, og husker veldig lite. Men jeg tror det er en ganske bra film altså:)

lykke til

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...