warckr Skrevet 22. desember 2008 #1 Skrevet 22. desember 2008 Hei. Hvordan liker jentene og bli slikket ? Hart og fort over kliten med roterene bevegelser ? Strykene bevegelser med tunge spissen, mellom leppene og kliten ? Bli penetert av tungen ? Håper på noen gode svar fra jentene
breathless* Skrevet 28. desember 2008 #2 Skrevet 28. desember 2008 hmm... der satte du meg litt til å tenke, for det har jeg faktisk ikke tenkt særlig mye på. ja takk, begge deler? kanskje heller bruke fingrene i tillegg, istedet for å penetrere med tunga, men det er jo bare meg. Lener meg bare tilbake og nyter jeg :happy: prøv deg frem og se hva hun reagerer (positivt, aboslutt!) på, virker jo som du har en god idee på hva du skal gjøre..
Gjest farge Skrevet 28. desember 2008 #3 Skrevet 28. desember 2008 Sikkert like mange svar på det som det finnes kvinner For min del: sirkelbevegelser på klitten. Eventuelt litt opp og ned. Og gjerne bli sugd! Et vedvarende sug som varierer litt i styrke. Og at han legger leppene inntil også, og liksom kliner med meg, bare nedentil. Utrolig deilig! Liker ikke tungespiss, penetrering med tungen, å bli slikket ved kjønnsleppene
A.P.Katt Skrevet 28. desember 2008 #4 Skrevet 28. desember 2008 Det er nok forskjellig fra kvinne til kvinne, men ikke hard til å begynne med, men løst og bestemt, sug litt på klitten, roter tungen opp og ned hardt, bestemt og fort(ikke for hardt) og gjenta dette med litt hardere bevegelser etterhvert -IKKE med engang Pul litt med tunga innimellom sugeaktene
Gjest elslikke Skrevet 28. desember 2008 #5 Skrevet 28. desember 2008 Enig med innlegget over her.Ikke stat med hardt. Alle er jo forskjellige, men jeg vil nok ikke anbefale å kjøre tunga hardt på klitoris, for dette kan for mange bli for overveldende (med mindre hun vil det selvfølgelig.) Det er jo et veldig følsomt sted og hvis man slikker/suger på klitoris for hardt så kan det bli ubehagelig. Om man liker noe opp i rompa er også helt forskjellig, men det er nok ikke tabu. Det blir jo mer og mer vanlig at man prøver ut analsex og sånn. Personlig har jeg ikke noe imot det, men som sagt, hver til sin smak. Du må rett og slett prøve deg frem samt spørre jenta hva hun liker/vil du skal gjøre. Mange synes det er opphissende når du ikke bare konsentrerer om klitoris og to fingre i vaginaen kan også være stimulerende. Igjen, når det gjelder kjønnsleppene er det forskjellig, men det vil jo bli som en slags massasje hvis du gjør det og alle liker vel massasje?! Men som sagt, prøv og spør hva hun liker. Komunikasjon er det viktigste:-D
warckr Skrevet 28. desember 2008 Forfatter #6 Skrevet 28. desember 2008 Mye inntresange svar =) som definetift skal prøves Jeg er den som liker og prøve meg frem, og funker det ikke så lese manualen, om ikke Lese manualen på forhond, og late som det var noe jeg viste Håper på flere innlegg takk
Gjest farge Skrevet 28. desember 2008 #7 Skrevet 28. desember 2008 Men hvorfor kan du ikke bare spørre jenta da? Er du sjenert?
JustLiving Skrevet 28. desember 2008 #8 Skrevet 28. desember 2008 Hei Min er faring er at det er definitivt best å spørre jenta. De er veldig forskjellige. Jeg husker en gang kort tid etter å ha byttet kjæreste tenkte jeg skulle prøve mitt nyvunne talent på den nye kjæresten. Det endte opp med et "hva er det du holder på med?" Etter å ha forklart henne det så satte hun i gang med å lære meg hvordan hun ville ha det :-) Det hjelper å spørre..
warckr Skrevet 28. desember 2008 Forfatter #9 Skrevet 28. desember 2008 Jojo, er ikke noe i veien med og spøre... er ikke sjenert, jeg kan spøre om mye rarrt jeg. Men av og til blir de fleste ganske paff når di får noe de ikke noen gang har prøvd før, og synnest det er ekstremt deilig. D skårer bare 10+ poeng i boka for meg når ei jente suger meg på måter jeg aldri kunne fantasert om.
Gjest Gjest Skrevet 29. desember 2008 #10 Skrevet 29. desember 2008 Men hvorfor kan du ikke bare spørre jenta da? Er du sjenert? litt av poenget med en ny elsker er jo å prøve nye ting, så ikke start med å spørre. Da vil hun sikkert anbefale ting hun kjenner - kjedelig i lengden. Prøv heller litt av hvert, så finner dere ut hva som passer dere.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå