Gjest Gjest_Mona_* Skrevet 21. desember 2008 #1 Skrevet 21. desember 2008 Jeg vil veldig gjerne at barna våre på 3 og 5 år skal være delaktige i vielsen, men er usikker på om de vil like å være brudespike og brudesvenn........ dattera mi har fått en flott brudepikekjole som hun eeeelsker Noen her som har hatt så unge med i bryllupet og hvordan gikk det?
Gjest Brudesnuppa Skrevet 27. desember 2008 #2 Skrevet 27. desember 2008 Jeg har planer om at sønnen min på 5 år skal leie to kusiner på 7 år. Da slipper han å gå alene og er trygg med de to "store" på begge sider. Jeg har veldig lyst til at han skal delta i vielsen, han er jo det viktigste i livet vårt
Piper Skrevet 27. desember 2008 #3 Skrevet 27. desember 2008 Jeg vil tro at det vil gå bra, for vi hadde en på 1 1/2 år og det gikk kjempe bra.
Gjest Gjest_Mona_* Skrevet 27. desember 2008 #4 Skrevet 27. desember 2008 Jeg vil tro at det vil gå bra, for vi hadde en på 1 1/2 år og det gikk kjempe bra. Gikk hun alene foran dere? Måtte noen foran "lokke" henne til seg? Jeg må bare spørre for må finne ut en best mulig måte å gjøre dette på
Piper Skrevet 27. desember 2008 #5 Skrevet 27. desember 2008 Hun holdt en 10 åring i hånden, som hun aldri har møtt før, men det gikk bra. Vil nok tro at både 3 åringen og 5 åringen kan gå uten å holde hverandre i hånden, men 3 åringen kan kanskje nekte siden h*n er litt i trassalder.
Gjest Gjest_Mona_* Skrevet 27. desember 2008 #6 Skrevet 27. desember 2008 Hun holdt en 10 åring i hånden, som hun aldri har møtt før, men det gikk bra. Vil nok tro at både 3 åringen og 5 åringen kan gå uten å holde hverandre i hånden, men 3 åringen kan kanskje nekte siden h*n er litt i trassalder. Takk for svar! Skal prøve å få de til å holde hender så er det litt tryggere og går det ikke så går det ikke Tusen takk for svar!
Dr.Grey Skrevet 28. desember 2008 #7 Skrevet 28. desember 2008 Vi skal ha guttene våre som brudesvenner, de er da 3, 5 og 10 år. De skal gå inn først, satser på at eldstemann går i midten og leie de andre to om nødvendig.
Heartbeats Skrevet 28. desember 2008 #8 Skrevet 28. desember 2008 Vi har planer om å ha våre to små som brudesvenner. Eldstemann kommer til å være 4 år (og 4mnd) og minstemann kommer til å være 16 mnd gammel. Planen er at de skal leie hverandre. Besteforeldre kommer til å være på første benken, så de blir brukt som "lokkemat". Skulle det bli for skummelt for dem å gå nedover så får noen andre i familien som sitter nærmest "plukke" dem opp å ta dem til side.
Gjest Gjest_Mona_* Skrevet 28. desember 2008 #9 Skrevet 28. desember 2008 Vi har planer om å ha våre to små som brudesvenner. Eldstemann kommer til å være 4 år (og 4mnd) og minstemann kommer til å være 16 mnd gammel. Planen er at de skal leie hverandre. Besteforeldre kommer til å være på første benken, så de blir brukt som "lokkemat". Skulle det bli for skummelt for dem å gå nedover så får noen andre i familien som sitter nærmest "plukke" dem opp å ta dem til side. Høres ut som en god ide. Er nok sånn vi må gjøre det og
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå