Gjest Gjest Skrevet 19. desember 2008 #1 Skrevet 19. desember 2008 Heisann :-) Jeg lurer på om noen av dere har noen lekre øyenskygger å anbefale. Lyst å fornye toalettmappen litt :-)
Gjest Gjest Skrevet 19. desember 2008 #2 Skrevet 19. desember 2008 Det nye skrinet til Dior, heter noe på i.....
Gjest Gjest Skrevet 19. desember 2008 #3 Skrevet 19. desember 2008 MAC har en somheter temting. nydelig.
Gjest Golden Girl Skrevet 19. desember 2008 #4 Skrevet 19. desember 2008 Er det til fest eller hverdags..? Hvis det er til hverdags kan jeg anbefale en dua fra Chanel, tror den heter desert rose... Jepp! http://eu.strawberrynet.com/productDetail....goChar=C#DETAIL Den passer fint til mine øyne hvertfall. Det er også en annen duo i brunt fra Chanel: http://eu.strawberrynet.com/productDetail....goChar=C#DETAIL Den har jeg ikke prøvd, så vet ikke hvordan den er. Men generelt er jeg veldig fornøyd med øyenskyggene til Chanel.
Haris Pilton Skrevet 19. desember 2008 #5 Skrevet 19. desember 2008 Er det til fest eller hverdags..? Hvis det er til hverdags kan jeg anbefale en dua fra Chanel, tror den heter desert rose... Jepp! http://eu.strawberrynet.com/productDetail....goChar=C#DETAIL Den passer fint til mine øyne hvertfall. Det er også en annen duo i brunt fra Chanel: http://eu.strawberrynet.com/productDetail....goChar=C#DETAIL Den har jeg ikke prøvd, så vet ikke hvordan den er. Men generelt er jeg veldig fornøyd med øyenskyggene til Chanel. Jeg har den nederste der Kjempegod, så jeg tror nesten jeg må prøve desert rose også
Gjest Gjest Skrevet 19. desember 2008 #6 Skrevet 19. desember 2008 id sin soul og hotti sammen er kjempe fint både til hverdags og fest. Det er bare å variere hvordan du bruker hotti fargen.
Gjest Gjest Skrevet 20. desember 2008 #7 Skrevet 20. desember 2008 Body Shop har et sett med fire i esken som er helt nydelig. Gull / kobber brune farger. Dessuten sitter de skikkelig godt på. og på meg pleier øyenskygge å fordufte i løpet av dagen.
Gjest Gjest Skrevet 20. desember 2008 #8 Skrevet 20. desember 2008 Jeg har vært å sett på begge øyenskyggene fra chanel som ble anbefalt her, virket veldig fine begge to. Tror kanskje jeg går for den nederste i første omgang, nydelig brunfarge med litt bronse, samtidig som jeg alltid bruker lysere base innerst og den lyse fargen var også fin :-) Tenkte jeg skulle sjekke ut Id sine skygger også. Takk for tipsene alle sammen :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå