Azalea Skrevet 15. desember 2008 #1 Skrevet 15. desember 2008 (endret) Hei:) Jeg har mørkt hår(brun-svart) halvlangt hår med fall, grønne øyne og er lys i huden. Jeg liker litt rocka stil. Må ha en frisyre jeg kan fikse så jeg blir litt "ordentlig" når jeg er på jobb, jobber i butikk og der møter jeg en del eldre damer som er pittelitt prippen av seg. Noen tips? Endret 16. desember 2008 av Amk
lucy_in_the_sky Skrevet 16. desember 2008 #2 Skrevet 16. desember 2008 Hvis du liker litt rocka stil, så kan kanskje en slags pannelugg være noe for deg? F.eks en tung, rett lugg.. Lugg er ikke så vanskelig å style, og man kan jo fint se 'ordentlig' ut selv om man har lugg Men bør kanskje ikke være for lang.
Azalea Skrevet 16. desember 2008 Forfatter #3 Skrevet 16. desember 2008 jo, kanskje det. Men da må det såfall bli sideskille og ikke rett pannelugg. Jeg har prøvd rett pannlugg før men det var ikke noe for meg. Hva med resten? Vil gjøre noe crazy, er lei av frisyren jeg har nå.
venus_ Skrevet 16. desember 2008 #4 Skrevet 16. desember 2008 Hos mange frisører kan du bestille konsultasjonstime (eller hva det heter) i tillegg til frisørtimen. De vet hva de snakker om
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå